Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi történik a vemhes macska...

Mi történik a vemhes macska ivartalanítàsakor a kiscicàkkal?

Figyelt kérdés

Nem az én macskàimról van szó. Csak akkor sikerult ra vennem a "tulajdonost",hogy ivartalanitsa ki egy allatvedo szervezet segitsegevel a macskait,amikor a 3 nostenybol mar 2nek nagy volt a hasa.


A kerdesem az lenne,hogy ilyenkor a kiscicak elalszanak egybol amikor az anyamacska megkapja az altatot vagy amikor kiszedik oket a mehbol,akkor kulon altatjak oket el ?


2021. febr. 19. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Macskaabortusz
2021. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem alszanak el és utánna meg nem altatják el hanem elpusztulnak, mivel ez egy abortusz így tulajdonképp.


De nem is tiszta a kerdes. Most csaszarozzak a macskat vagy mi? Minek kéne a kismacskákat külön altatásba rakni egy mütéten? A végleges altatással meg nem szórakoznak főleg ha fejletlenül kikerülnek a méhből mont mondtam meghallnak.

2021. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem altatják őket el, a kicsik még olyan fejletlenek, hogy szinte azonnal elpusztulnak miután kiveszik őket, ez olyan mint az emberi abortusz.
2021. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak bizonyos vemhességi ideig ivartalanítanak macskát. A kölykök ilyenkor még fejletlenek és csak pár percig életképesek, aztán meghalnak maguktól.
2021. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ivartalanitva lesznek a cicak terhesen. Muszàj,mert olyan a tulaj,hogy barkinek elosztogatja,betegek,bolhasak,hasmenosek,vekonyak voltak az elozo alom cicak is.


Ezt akartam megelozni,hogy ujabb ilyen szerencsetlenek szulessenek.


Koszonom a valaszokat.

2021. febr. 19. 12:26
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Vemhes macskákat nem ivartalanítanak már!
2021. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De,igen,szerencsere. Megakadalyozva ezzel ujabb szenvedo allatok vilagrajottet.
2021. febr. 19. 12:51
 8/15 anonim ***** válasza:
3%
Te is mekkora állatkínzó vagy!
2021. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Sajnos,rosszul latod.


Hidd el jobb azoknak a kiscicaknak meg sem szuletniuk arra a helyre. Es jobb ha azok sem ellenek le ujabb es ujabb almokat.

2021. febr. 19. 12:56
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#10


Szerintem úgy érti, hogy az ivartalanításhoz altatják el az anyamacskát, és hogy akkor a kicsik elalszanak-e, vagy külön el kell altatni őket. (Már végleg)

2021. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!