Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi a vèlemènyetek Kapin...

Mi a vèlemènyetek Kapin Richárdról a Szurkolók az állatvèdők csoport vezetőjèről, e videó alapján?

Figyelt kérdés

[link]



Egy rálos beteg embert köp le, dobál meg papuccsal.

Benne volt a blikkben is. De ez a ganyè mindent próbál eltusolni.


2021. márc. 24. 15:22
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
50%

Valahogy nem lep meg.



Magyarországon jobbára az agresszív frusztrált emberekből lesznek a fanatikus állatvédők.


Múltkor láttam ezt a proli Richárdot meg az IQ bajnok barátnőjét valahol nyilatkozni, mindketten nagyon buta embernek tűntek rengeteg elfojtott agresszióval.


Beteg emberekkel könnyen keménykedik ez a dagadék, próbálja meg a saját súlycsoportjával.

2021. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
63%

A rák kibúvó az állatkínzás alól?

Ez az ember elismerte hogy mit tett. Nem csak onnantól kezdve hogy rákos lett, hanem azelőtt is.

Volt akkoriban ezek alatt a posztok alatt egy nő, sajnos nem emlékszem a nevére, aki visszaellenőrizhetően a barátja volt ennek az állatkínzónak, és ő is leírta, kifejtette hosszan hogy mi volt a helyzet pontosan, hogy milyen sokat összejártak vele, aztán ez az ember hogy fordult ki magából, hogy kezdte leszarni a kutyáit, és hogy hárított el minden segítséget, már a betegsége előtt is.

A rák egy undorító mocskos betegség ami mindent elszív az emberből, na de nehogy már felmentő körülmény legyen ha valaki évekig állatokat kínzott.

Ha az lenne a munkád hogy nap mint nap megkínzott, elgyötört, halálra éheztetett és vert állatokat szedsz össze, akkor te sem tudnál semmiféle empátiát kicsikarni magadból azok iránt akik képesek voltak ilyet tenni velük. Az évek alatt annyira felgyűlne benned ezeknek az állatoknak a szenvedése, hogy nem tudnád sajnálni a kínzóikat.

2021. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
45%

2/2


Te tényleg ennyire sötét vagy?


1, egy haldokló embert nem köpünk le, dobálunk meg, mit nem értesz ezen?


2, ennek az agresszív prolinak először el kéne menni egy pszichiáterhez


3, sok állatvédőhöz hasonlóan komoly szereptévesztésben van, nem neki kell megnevelni az embereket a 8 általánosával, meg rendet rakni, vigye el az állatot, szóljon a rendőröknek etc.


"ap mint nap megkínzott, elgyötört, halálra éheztetett és vert állatokat szedsz össze, akkor te sem tudnál semmiféle empátiát"


érdekes, vhogy összes bunkó paraszt menhelyi dolgozó, állatvédő ezzel az ócska érvvel jött.

ha nem bírja idegileg, hagyja az egészet a francba. érdekes módon vhogy egyik nagypofája állatvédő sem kisportolt programozó, hanem 90% vmi frusztrált dagadék/rondaság max. érettségivel.

2021. márc. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
70%

15:47 A stílusod alapján vitatkozhatnánk arról hogy ki a sötét, de tekintve hogy én nem vagyok hajlandó lemenni a te szellemi színvonaladra és nem fogok veled úgy beszélni mintha a fenekemből rángattalak volna elő, inkább bele sem megyek.

Normálisan válaszoltam (mellesleg nem neked, hanem a kérdezőnek) nem fröcsögtem, te viszont képtelen vagy ugyanilyen normális stílusban szólni embertársaidhoz, tehát normális kommunikációra képtelen vagy. Ezzel a stílussal egy szinten vagy nálam az állatkínzókkal, abból a szempontból hogy nem látlak titeket kifejlett embernek, csak valami kezdeménynek. A világ egy tükör. Ha bunkó módon szólsz máshoz, akkor ugyanazt fogod visszakapni. Ha állatokat kínzol, az is ugyanúgy visszaszáll. Vagy így, vagy úgy, de mindenki azt kapja vissza az élettől, amit beletesz.

2021. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
21%

"Ezzel a stílussal egy szinten vagy nálam az állatkínzókkal"


te tényleg nem vagy komplett. mondjuk nem is csoda, mert ahogy írtam is, én meg intelligens állatvédőt nem láttam ebben országban, mélysötétet viszont bőven.


tényleg ne haragudj, de te vagy az egyik legostobább ember, akit láttam ezen az oldalon.


egy szinten vagyok az állatvédőkkel, mi? nem vagyok alapvetően agresszív, de ha ezt az utcán mondtad volna rám, nem sok fogad maradt volna, azt ugye tudod?

2021. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
0%
állatkínzókkal, mi?*
2021. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Ez már 1000 éve lejárt lemez, 20 kérdés volt erről akkor az oldalon amikor újdonság volt. Keresd vissza!
2021. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
59%

Rákos vagy sem, egy allatkinzorol beszelunk. A rák nem 2 nap alatt vagja foldhoz az embert így, boven tudott volna segitseget kerni, de nem kert. Inkabb nezte volna, ahogy ehen doglenek a kutyai.

Kapin is tultolja a dolgot ebben a videoban, mert siman eleg lett volna kulturaltan megfogalmazni, hogy ezert es ezert elviszik a kutyakat, de ettol meg nem ő a szar ember. Amig te nem tettel le semmit az allatvedelemben, nem latod azokat, amiket ők, addig nem tudod mi jatszodik le ilyenkor egy allatszereto emberben.

2021. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
26%
Aki másokat leköp az egy utolsó primitív árokszéli bunkó batyus cigány az én szememben a többi csak hab a tortán.
2021. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
77%

16:03 Áh, abszolút nem vagy agresszív, csak fenyegetőzöl hogy kivernéd a fogaimat :D Bohóc.

Egy intelligens embernek eszébe sem jutna verekedni.

Mellesleg nőverő is vagy ezek szerint, vajon miért nem lep meg.

Fröcsögjél még párat, legyen a tiéd az utolsó szó, én lezártam veled. Arra sem vagy méltó hogy érdemben válaszoljak a hozzászólásaidra.

2021. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!