Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Önkéntes állatvédőnek mi a...

Önkéntes állatvédőnek mi a dolga, kötelezetsége?

Figyelt kérdés
Állatot védeni, de mégis hogy kell elképzelni azt az alapítványt vagy intézményt vagy mittomén?

2021. ápr. 10. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Önkéntes állatvédő bárki lehet, és amihez joga van, azt megteheti. Csatlakozhat persze egyesülethez, alapítványhoz, de egyénileg is csinálhatja, ami neki még belefér, pl. talált kutyák hazajuttatása, ideiglenes befogadás, kóbor macskák ivartalanítása, stb.
2021. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy lehetek tag?
2021. ápr. 12. 07:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy hogy elkezded. Senki sem tag, nincs hol tagnak lenni. Állatvédő egyesületekkel beszélhetsz a környékeden, nekik is segíthetsz de olyan nem létezik hogy valaki tag. Én pl legutóbb találtam egy kutyust, vagyis inkább ő engem, hozzám szegődött, a helyi állatvédő egyesület feje megmondta kié, mert sokat csatangol és tudta, én meg hazavittem. Ha nem tudta volna olvastattam volna chipet és úgy. Ez ennyi általában. Vannak szomorú esetek de szerencsére a legtöbb ilyen jellegű.
2021. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!