Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért tiltatják itt az állator...

Miért tiltatják itt az állatorvosok válaszait?

Figyelt kérdés

Ha valaki ide ír a Gyakori állatos rovatába, tanácsot ad, segít, ráadásul ingyen, az miért kerül törlésre?


Igaz, vannak ilyenek is sajnos: [link]

De aki normálisan válaszol itt, azt miért törlik?



2021. ápr. 24. 16:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom azért, mert attól, hogy azt állítja, hogy az, még messze nem biztos, hogy igaz is.
2021. ápr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Mármint az ál-állatorvosokét? Igaziak nincsenek itt, ők nem érnek rá itt lógni, meg senki nem fogja a szakértelmét ingyen adni.

Van viszont pár magát állatorvosnak nevező egyén akik mindig a legnagyobb baromságokat szokták írni, pl az ivartalanítás ellen szónokolnak...

2021. ápr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%

1-es 2-es vannak az oldalon állatorvostan hallgatók, és szerintem állatorvosok is attól függetlenül, hogy ti nem hiszitek.


Bizonyos kérdésekre egy álállatorvos nem is tudna válaszolni, ha megpróbálná is lejáratná magát.


Amúgy szerintem nekik ez egy jó gyakorló terep lenne, az állatorvostan hallgatóknak, itt több mindent tudnának gyakorolni a szakmájukhoz anonim, úgy, hogy még csak el sem kéne árulniuk, hogy állatorvosin tanulnak.

2021. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Tudsz konkrét példát, hogy mit töröltek? Mert nem igen szokása senkinek szerintem csak úgy letörölni hozzászólást, ha csak nem olyan, ami sérti a gyakori szabályait.

Egyébként meg ez egy anonim oldal, ezért teljesen felesleges azon lovagolni, hogy ki mit állít a saját végzettségéről, szaktudásáról. Alapvetően ajánlom, hogy ha valaki azzal érvvel, hogy "de én állatorvos vagyok/orvos vagyok/diplomás vagyok/szakértő vagyok" stb., azt kerüljétek el nagy ívben. Ugyanis aki érv helyett használja a végzettségét, az nagy eséllyel hülye hozzá, függetlenül a ténytől, hogy valóban az-e, aminek állítja magát. Remélem felnőtt embereknek nem kell ecsetelni milyen inkompetens emberek IS vannak a világ összes létező szakterületén.

2021. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Gyerekek...a srácot szét tépték a trollok, töröltették, és úgy hallottam később, hogy bannolták is, de ez nem 100%.

Aztán másnap valaki beírta, hogy bizony rákeresett, és a srác valóban jó elsősegély folyamatot írt le, mert valóban azt kellett volna tenni a kutyussal.

Nem tudom mi lett a kutyussal, ha jól emlékszem elpusztult, mert nem fogadták meg a tanácsot. :(

2021. ápr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

4-es szerintem aki állatorvos itt az elvből nem írja hogy az mert vagy szétszednék az amúgy is igen elfoglalt szakmájút vagy ha most építi a praxisát akkor lenne bőven páciense ugyan, ha ügyesen meglátja a lehetőséget egy kis ingyenes önkéntes tanácsadással de azért egy anonim oldalnak vannak hátrányai is és szabályai is. Amúgy bizonyos kérdéseknél lehet tudni hogy ki nem tanulta a szakmát. De ez csak az én véleményem.


Én pl. Ha tanácsot adok akkor mindig jelzem nagy többségében hogy nem vagyok állatorvos de tanultam állategészségügyet, ahogy az a mentős is azért jelezte hogy mentős, mert érzékelte hogy a trollok miatt a bizalmatlanságnak komoly következménye is lehet. De én minden esetben ahol egyértelműen komolynak tűnő a probléma mindig irányítom állatorvoshoz, de azt is jelzem ha nem vagyok biztos de talán segítség a válaszom mivel már rég tanultam és sokat felejtettem, de mindig utánanézek ha nem vagyok biztos. Ha egy-egy troll bunkóskodik akkor szoktam jelezni,hogy tanultam, de nem ez a szakmám, de ezt is csak azért jelzem, hogy a trollok ne spamolják a segítségkérő kérdését és a kérdező érezze hogy van aki komolyan veszi.

2021. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha valaki valóban állatorvos, biztos nem lesz olyan hülye, hogy pont ide fog írogatni, egy olyan oldalra, ahol többnyire frusztrált gyerekek élik ki az unalomtól felgyülemlett feszültségüket.
2021. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Emlékeztek, mikor anno látszott még a válaszolók %-a a sarokban?


Na, konkrétan ismertem srácot, aki úgy trollkodott, hogy az állatos, baba-mama, meg a megcsalás rovatokba csak mindig ennyiket írt: "Gratulálok a picihez!", "Remélem meggyógyul a kutyusod,", "Hagy ott az agresszív pasid, mielőtt agyonver!", meg hasonlók. Na e miatt folyton olyan 80+ volt a %-a. Majd heti 1-2 alkalommal fogta magát, és valami bődületes baromságot betrollkodott valahová, legyen az főzés, számítógép, utazás, baba,...bármi. És!!! És ha valaki szóvá tette, hogy baromságot írt, na akkor ráugrottak páran és leírták neki, hogy az nem lehet trollkodás, mert az illető ért hozzá, hiszen 80+%-a van, neked meg...35...most csak mondtam valamit.


Meg az is érdekes, amikor valaki leírja itt, hogy én a XY-tól vettem a nyulam, egerem, akármim, belinkeli az oldalt is, és "VÉLETLENÜL" pont hasonló a nickneve, amit itt használ. >:) Pl.: Nyuszimusz, és belinkeli a Nyuszimuszi tenyészetet. De gondolom ez csak véletlen, anyám meg szűz. >:)

2021. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok állatorvos, de annak tanulok. Viszont tudom hogy sok szaktársam és végzett állatorvos is fent (szinte szóról szóra idézik az órán elhangzottakat egyesek). Egyik tanárom azt mondta nekünk érdemes néha néha ránézni a gyk-re, Facebook csoportokra ha másért nem legalább tudjuk milyen tévhitek vannak mostanában. Viszont ha valaki meglát egy segélykérő posztot nyilván bekapcsol a segíteni akarás, próbálunk a tőlünk telhető módon segíteni (legalább annyival hogy megmondjuk vigye állatorvoshoz az állatát).
2021. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Fent van*
2021. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!