Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi a helyzet az állatokkal a...

Mi a helyzet az állatokkal a cirkuszban?

Figyelt kérdés
Néztem cikkeket de többségűn 2019-es vagy 20-as volt, arról hogy be akarják tiltani az állatok szerepeltetését de végül nem tudom tényleg megtették e. Úgy láttam a nemzeti cirkuszban még vannak

#állat #cirkusz #Állatok betiltása cirkuszban #Állat cirkusz
2021. ápr. 25. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
nem tiltottak be. sztem nem is fogjak
2021. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Én is úgy hallottam, hogy ezt tervezik, és ennek meg is van az oka. Olyan embertelenül kezelik ott az állatokat higy az már undorító. És egy medvenek vagy egy tigrisek nem egy 5m x 5m - es ketrecben kéne élnie az életét szerintem, úgyhogy ezt támogatom. Sőt olyat is hallottam, hogy előtte bedrogoztatjak őket, hogy ne harapjanak.


De az olyan állatok akiket erőszak nélkül lehet tanítani mint mondjuk a Ló, Kutya ők maradhatnának, ha emellett megfelelő életkörülményeket biztosítanak nekik

2021. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#1. vagyok. de persze en is tamogatom! marmint a cirkuszban valo mutogatasukat a vadallatoknak. de talan meg nem is lenne akkora baj, hogyha normalisan bannanak veluk... az a baj hogy szerintem nem fogjak egyhamar betiltani, de en is tmogatom
2021. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 én is ettől félek :(


#2 igen Én is támogatnám persze úgy hogy utána állatkertbe kerüljenek. Hallottam hogy sok cirkusz egyszerűen elaltatta őket :( azért is kérdeztem rá mert nem olvastam a betiltásról

2021. ápr. 25. 17:37
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelműen támogatom. Borzasztó, ahogy bánnak velük. Agyon kéne ütni az összes mocskot, aki ott dolgozik. Nem emberek azok.
2021. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Kicsit gondoljátok át. Kinek érdeke verni egy több millió értékű állatot, amitől a megélhetése függ? Nem kéne keverni az ázsiai felvételeket azzal, ami az európai cirkuszokban zajlik.


Az állatok nem cirkuszokban élnek és szigorú szabályok vonatkoznak rájuk.

2021. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6 igazad van, tény hogy nem mindegyik ilyen bár sajnos sok ilyen van

amúgy pont a minap jött fel egy cikk a neten az orosz cirkuszokról ahol állítólag nagyon pici helyen vannak bár nem tom igaz-e

2021. ápr. 26. 16:00
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Sajnálatos,hogy nem lett belőle semmi. A cirkusz legyen az emberekkel történő szórakoztatás,egy állatot sem engednék fellépni.
2021. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az embereknek egy állat csak tárgy.
2022. márc. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!