Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szeretnék alapítani egy...

Szeretnék alapítani egy szervezetet, ami az állatok megmentésével, gyógyításával és újratelepítésével foglalkozik. Mi ennek a folyamata?

Figyelt kérdés
Milyen papírok kellenek hozzá? Hogy zajlik az eljárás?

2021. máj. 19. 21:11
1 2
 1/11 Tepfal ***** válasza:
83%
És ezekhez értesz is? A hozza nem értő állatbarátok nagyobb kárt okoznak, mintha nem lenne semmi ilyesmi. Először menj el dolgozni egy ilyen szervezethez (akár önkéntesként), hogy jobban beleláss, mik is kellenek ehhez.
2021. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Elsőkénz szerezz irtósok pénzt. Utána döntsd el a formát. Egyesület, alapítvány, Kft? A formának megfelelően szerezz még több pénzt. Az Egyesülethez, alapítványhoz kellenek társak (ha jól tudom még mindig 10 fő a minimum). Utána kell még egy csomó pénzt szerezni. Ha ez emgvan akkor kell keresni telephelyet, ahhoz kell egy rakás engedély. Utána kell még sokkal több pénz, és még annál is. És akkor talán el lehet indulni.
2021. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
33%

Én sajnos nem értek hozzá.

De örülök neki, hogy vannak ilyen emberek még! 😍 Én is nagyon szeretem az állatokat , és borzalmas sok állat kínzó mit tud csinálni🥵

Nagyon remélem, hogy sikerülni fog mit el terveztél! Én drukkolok neked nagyon! #respect☺️

2021. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Menj el önkénteskedni valahova, szervezetet alapítani nagyon bonyolult és költséges.
2021. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Az alapításhoz szükséges dolgokhoz én sem értek, de valószínű van már olyan szervezet, ami az általad kedvelt álatfajt menti és visszaengedi a természetbe. (amiről tudok, az a nyúl, róka, sündisznó és madarak)


Én is azt tanácsolom, hogy kezdj el egy ilyenbe dolgozni, ott majd látod, hogy tényleg tetszik-e vagy csak egy fellángolás volt, illetve nagyon sok hasznos tapasztalatra szert tehetsz, jobban "átlátod" majd a mentés helyzetét. Ha pedig valami nagyon nem tetszik ott és úgy gondolot, hogy tudnád jobban is csinálni, majd alapítasz egy saját egyesületet.

2021. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Azt nem értem melyik cseléd szavazott le
2021. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tepfal ***** válasza:
41%
#6: Én nem szavaztalak le, mert a lelkesedésed aranyos és ezt nem akartam letörni, de alapból én sem értek veled egyet. Az állatok szeretete szép dolog, de a kérdező válaszából látszik, hogy ez a terv jelenleg semennyire nem komolyanvehető. És sajnos tényleg igaz, hogy a hozzáértés nélküli állatbarátok akár károsak is lehetnek. Javaslom a Tiger King c. sorozatot.
2021. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
73%
És azért kell leszavazni mert én drukkolok neki megdicsértem??nagy bűn a mai világban hogy én nem bántok mást , hanem biztatom...grat 2021
2021. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
16%

Kedves 3.-as

Szard le miket mond par ember leszavaznak közben te mondtad a legnormálisabbat a többi ember csak támad mint a kutya féltékenyek legalább te meg ember vagy ebbe a világba

Sok ember direkt névtelenül ugat másnak mert élőben nem mernek ugatni

2021. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem szállsz inkább be egy meglévő alapítványba?

Ha van rá elég pénzed,időd és ambíciód biztos találsz egy fajta mentést,menhelyet,állatokat segítő és védő alapítványt akinek szüksége lenne rá/hasznára lenne,ha csatlakoznál.


Ha nem tudod mit kell csinálni csak bele futsz egy rakás falba,pénzügyi gondokba,vagy csak szimplán nem fognak komolyan venni.

2021. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!