Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Az elmúlt napokban rengetek...

Az elmúlt napokban rengetek kistermetű kutya eltűnését osztották meg, veletek történt hasonló dolog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék megosztani veletek valamit ami nagyon aggaszt az elmúlt időben. Rengeteg hirt láttam arról hogy tűnnek el a tacskók, akár zárt kapuk mögül is erthetetlen módon, és azt írják kutyatolvajok raboltjak el őket. Egyik nap a kapunk előtt allt egy férfi fel órája nezett befelé egyszer csak kimentunk hozzá hogy miben segíthetunk es kérdezte hogy ha jol latta van itt egy törpe tacsko ekkor a kutyusunk ki is futott hozzá es nagyon oda volt érte, mondta hogy a feleségének vett egy tacsko párt de a felesege nemrég elhagyta es vitte a tacskokat is szeretné megkerdezni hol vettük es hogy még itt kónyban hol vannak tacskók mi persze segitokeszen el is mondtuk neki hol vettük hiszen nagyon szimpatikus volt, kedves és nagyon kozvetlen, miután elment másnap láttuk egy cikket az eltunesekrol es egybol nagyon gyanus volt, visszagondoltunk ra hogy igazából a nevét sem tudjuk hiszen nem mutatkozott be azt sem tudjuk hova valósi es az autojaval nem elottunk allt meg hanem 2 hazzal arrébb mivel láthatta hogy kamera van a szemkozti házon és nem akarta hogy a rendszámot lássuk, raadasul elég eldugott utcában lakunk hogyan kerult oda honnan tudta azt hogy itt van tacsko miert pont arra járt. Érdeklődnék hogy nálatok nem jart e ez a férfi ezzel a szoveggel? Mert nagyon kezdek aggodni es már a kutyusomat sem merem egyedül az udvaron hagyni.



#eltűnés #Kutya rablás
2021. aug. 1. 01:31
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Hát,én aggódnék ha a kutyám odarohanna idegenekhez és ráadásul rajongana értük. Mi van ha a csávó felkapja,azzal a lendülettel visszül a kocsiba és hajt tovább? Ti meg aztán nem sokat tehetnétek max megjegyzitek a rendszámát.
2021. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Országos szinten rá vannak állva a tacskó, francia bulldog, yorki lopásra, szóval hiba volt megosztani az infókat.
2021. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk is sok kistestű kutyus tűnt el, egyszer olvastam, hogy Ausztriába csempészik őket és örülnek, ha túlélik az utat..
2021. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Uristen, ez nagyon para. Ki nem engednem a kutyamat innentol egyedul a kertbe. Nagyon vigyazzatok ra, itt Budapesten nemes egyszeruseggel az orrod elol is felkapjak a kutyadat, ha az nincs porazon es nem mind kerul elo meg akkor sem, ha van rendszam, pontos szemelyleiras, stb. Szerintem az ilyesmivel sem foglalkoznak elegge komolyan a rendorsegen:(
2021. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen... Azóta én is kimegyek vele esténként mikor kiengedem psilini, már nem merem egyedul az udvaron hagyni pedig egy kis faluban élünk, ráadásul zsákutcában nem is értem hogy tévedett ide bárki is, főleg hogy a kutya alig van az udvaron es a keritestol alig latszik ki. És igen először bele sem gondoltam ilyenbe hogy el akarná lopni, és remélem csak én reagálom túl, de akkor is igyekszem az eddiginél is jobban vigyázni rá...
2021. aug. 3. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!