Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Bolhás a görényem mit tegyek?

Bolhás a görényem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég várásoltam a kis görényt (6-7hetes) és ma vettem észre hogy bolhás,mit lehet rajta alkalmazni és hogyan avagy milyen irtó szerrel lehetne ápolni?

2021. okt. 4. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Kérdezd meg a tenyésztőt, ő tudni fog minden információt.
2021. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
az semmi, nekem a bolhám lett görényes
2021. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

1/1, ha 6-7 hetesen nála van akkor biztos nem tenyésztőtől jött, főleg bolhásan. Lesznek itt még más gondok is.


Advantix vagy Advocate cseppet használj ami a MACSKÁKNAK való!! Nem a kutyáknak. Ez nagyon fontos! Állatorvostól kérd.

A fekhelyét meg biokill-el kezed.

2021. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

8 hetes kora előtt nem hozhattad volna el, az anyjával kellene még lennie, erre törvény vonatkozik!

Vidd el állatorvoshoz, mert szar helyről hoztad és más baja is lehet a bolhán kívül. Az állatorvos majd ajánl valami szert a bolhákra, de ő tudja, hogy hány hetes kortól adható és pontosan milyen szert tehetsz rá.

2021. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem jól emlékeztem nem 6-7 hetes hanem 10-11 de a helyzet még fent áll
2021. okt. 5. 07:25
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Ahhha, okkké... Az a helyzet is fenáll továbbra, hogy vidd el állatorvoshoz.
2021. okt. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Ahmm... Hirtelen 6-7 ből 10-11 lett?! Vegyél bolha csepegtetőt ami jó kismacskákank és bolha nykörvet. És vidd állatorvoshoz. Biztos vannak oltások és ha alappól bolhásan hoztad el ott nem nagyon lehetett higénia több baja is lehet. Ész szerintem ivartalanítás segíthet a viselkedésén végtéreis egy vadállat aki a szexért harcol!
2021. okt. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!