Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan lehetne fellépni egy...

Hogyan lehetne fellépni egy olyan YouTube videóssal szemben, aki kutyákat és macskákat eszik?

Figyelt kérdés

A lényeg:

Van egy ázsiai ASMR videós, akinek az összes tartalma abból áll, hogy macskákat, kutyák különböző testrészeit, hörcsögöket, egereket és egyéb elborzasztó dolgokat eszik. 🤯🤬

Nem mellesleg még csak korhatár sincs beállítva, akár gyerekek is megtekinthetik, pedig ez már messze dark webre való tartalom.

Amit művel, szerintem abba az állatvédelemnek már keményen bele kellene szólnia.

Mert ezek mind házikedvencek, és brutális, hogy valaki csak azért tartja vagy vásárolja meg őket, hogy, megkínozza, megfőzze, aztán elfogyassza őket. 😡

Ha tudomást szereznék arról, hogy bárki ezt tenné a tulajdon kedvenceimmel, ÉN tenném meg vele ugyanezt, aztán kutyák és macskák közé vetném!


Milyen lépéseket lehetne tenni annak érdekében, hogy az ilyeneket tiltsák és keményen megtorolják a tetteikért? (NEM számít, hány őrült követi és nézi őket, hány embernek tetszik az a borzalom, amit létrehoztak!)



2021. dec. 14. 20:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudsz vele mit csinalni, ha ez naluk kulturalis dolog es nem illegalis. Es attol meg, hogy jelented a csatornajat, nem fog enni ilyesmit? De, mert a kultura resze.

A tied vagyis a mienk nem, de ezek meg mi vagyunk.

2021. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos ha az ő országában ez nem tiltott, akkor semmit sem lehet tenni. Én sem szeretem az ilyesmit, de sajnos a kínaiaknál ez is a kultúra része, mint ahogy a muszlimoknál is az, hogy sertést semmilyen körülmények között nem fogyasztanak.
2021. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
87%

Neked, innen Magyarorszagrol az erzekeny kis hazmesterlelkecskeddel? Azt lehet tenni, hogy nem nezed tobbet.


Ha az o orszagaban az adott allatok fogyasztasa legalis, neked az egvilagon semmi kozod hozza. Mint ahogy egy indiainak se lenne koze ahhoz, ha te steak-keszito csatornat uzemeltetnel, hiaba szent allat naluk a tehen.

2021. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
86%

Fotel állatvédő vagy...

Amúgy is hiába jelented, nem tesznek semmit. Én jelentettem olyan videót amiben kb dugtak, gyerekbarátnak titulálva...és az irányelvek nem találták sértőnek:)

2021. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
80%

Jelentheted de nem szedik le. Tele van ilyen videókkal a youtube.

Hörcsög,macska, kismajom kínzásos videók.. Vannak amik évek óta fent vannak, biztos millió meg egy ember jelentette de semmi se történt.

2021. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%
Inkább informálódj a világról széleskörben és tanuld meg elfogadni más országok más kultúráját mert te "senki" vagy ahhoz, hogy megkérdőjelezd mások kultúráját.
2021. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
95%

"csak azért tartja vagy vásárolja meg őket, hogy, megkínozza, megfőzze, aztán elfogyassza őket. 😡"

Honnan tudod, hogy megkínozza őket?

Az legtöbb állatot azért tartják, hogy elfogyasszák...


"Ha tudomást szereznék arról, hogy bárki ezt tenné a tulajdon kedvenceimmel, ÉN tenném meg vele ugyanezt"

Lopja emberek háziállatát?


Ez ott normális, ez ott elfogadott, ez ott nem illegális. Ha nem is értünk vele egyet, el kell fogadnunk. Majd ha ide is eljut egy petíció ennek betiltására, akkor aláírhatjuk. Addig hagyd békén, ne nézd. Egyébként tudnál linkelni, hogy mennyire felismerhetők a "házikedvencek"?

2021. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
91%
Jah és képzeld, Dél-Amerikában a cuy malacokat csak azért tartsák, hogy megegyék. Mivel gyorsan, kevés táplálékkal meghízik, jó a tápértéke a húsának. El kell ezt fogadni, pedig tengerimalac gazdi vagyok én is.
2021. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi erővel minden indiai jelentgesse az összes marhapörköltes videót, meg a muszlimok a sertéshúsosakat, vagy legyünk egyszerűek, az összes vegán jelentsen minden olyan videót, ami állati eredetű dolgok felhasználását mztatja be.
2021. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
91%
Te meg tehenet eszel, van ahol szent állat. Először sajád magaddal törődj, utána szólhatsz be másnak.
2021. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!