Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kutyások! Hogyan készültök a...

Kutyások! Hogyan készültök a szilveszterre?

Figyelt kérdés

Hogyan vészelitek át? Van valami különleges módszeretek az állatok védelmére, vagy csak szimplán beengeditek a lakásba a kiskedvenceket?

Jártok bulizni vagy otthon vagytok ilyenkor?



2021. dec. 26. 18:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok is lőttek már? Mindig úgy érzem minden évben egyre korábban kezdik.
2021. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
85%

Van egy alig egyéves agár keverékünk, aki egyszer már megijedt valami riasztótól, és úgy elszaladt, hogy másnap a kutyamentők hozták vissza.

Én különben sem tervezek kint az utcán baromkodni, vagy valami házibuliban piálni, nekem ez nem egy "élmény".

Én majd 1.-én délután megyek el a barátaimhoz és éjszakába nyúlóan társasjátékozunk.


Szóval a szilvesztert otthon töltöm. A 8 éves macska mellett már rutinos vagyok. Oda engedem magam mellé mind a kettőt, a belső szobában, nem az utcafrontiban, és alszunk. :D

2021. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Minden kutyásnak javaslom hogy ellnőrizze le hogy regisztrálva van-e a kutyájának a chipje. Az alábbi oldalon meg tudjátok nézni ha beírjátok a chip számot (a kutya nevét, fajtáját, nemét és az utolsó oltásának nevét adja ki) [link]

Ha valakinek nincs regisztrálva kérem beszéljen az állatorvossal és mi hamarabb intézzék el mivel így is tele lesznek a menhejek, és ha valaki lát kóbor kutyát vigye el leolvastatni a chippet (ha jól tudom MOL kúton is leolvassál) és segítsen haza jutni a kutyusnak. Ha legalább pár emberhez eljut és segítek vele én hálas leszek. Mindenkinek BUÉK!🥳

2021. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Kint feküdt a szokásos helyén és rágcsálta a velős csontját, sokszor kimentünk labdázni is, nem volt semmi gond szerencsére. Német juhász, első Szilvesztere volt nálunk, 1 éve Szenteste született. Mondjuk ő kutyasuliban is kemény kutya volt.
2022. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!