Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha tudomásom van arról, hogy...

Ha tudomásom van arról, hogy egy cicát gyakran èheztetnek/nem bánnak jól vele, sőt, hol tudom ezt névtelenül jelenteni?

Figyelt kérdés

Név szerint semmiképpen sem szeretnék belekeveredni ebbe és a legjobb az lenne ha valami állatvédő szervezet váratlanul állítana be.

Legjobb barátnőm bátyjának külön él) lett kb fél éve egy cicaja. Sajnos szörnyű (szerintem) ahogyan él és ahogyan bánik vele. Gyakran megveri mert bepisil vagy bekakil holott ez akkor fordul elő amikor nem takarítja az almot. A konyha és a szoba eléggé lepusztult állapotban van, a szobába csak barátai előtt engedi be a cicát, hogy úgy tűnjön, ő a mindene.

Én többször jártam ott a barátnőmmel aki a húga, emiatt sem szeretnék név szerint belekeveredni viszont úgy érzem a cica nincs jó helyen. Megutik, több napra egyedül hagyják a lakásban (tesz ki neki 3 napi adag ennivalót és vizet) de szerintem inkább csajozni szeretne a cicaval, ellátni nem.

Hogyan tudnék segíteni?

Egyszer fultanuja voltam, hogy a cica bepisilt az ágyba és ezért megfojtogatta.

Ez nem most volt.

Én külsérelmi nyomokat nem láttam, de biztos vagyok benne hogy valami nem okè.

Hova tudnék fordulni segítségért? Címet stb tudok.

Köszönöm a segítséget.


19/L



2022. jan. 12. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szurkolók az állatokért nevű csoportot ajánlom.
2022. jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem tudsz egy állatvédőt sem kihívni, én a helyedben kicsempészném a lakásból, aztán higgye azt hogy kiszökött.

Lopás ide vagy oda, megmenteném ettől a szörnyetegtől.

A legjobb barátnődet nem zavarja? Az ő bátyja, ő talán tudna rá hatni vagy rá tudná venni hogy adja oda.

Viszont ha ő is tojik rá nagyívből, akkor azt nem értem hogy hogy lehettek ti barátok, mert rajtad látszik hogy a szíveden viseled az állatok sorsát.

2022. jan. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nébih állatvédelem, jegyző, állatvédő szervezetek...

De változna valami? Lehet dühében agyon verné a macskát. Ha el is vennék tőle, szerez másikat. Rengeteg macskát hirdetnek.

2022. jan. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!