Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A koronavírus miatt tényleg...

A koronavírus miatt tényleg megnövekedett a szélhámos állatorvosok száma?

Figyelt kérdés

Egyre több ismerőstöl és egy állatorvos asszisztenstől is hallottam már, hogy szándékosan diagnosztizálnak tévesen betegséget állatoknál vagy szándékosan úgy látják el az állatot, hogy egy szükségtelen kontrollra visszakelljen jönni. Személyes tapasztalatom is van a macskámmal, amiben egy másik állatorvos megerősítette, hogy leakart húzni a kollégája.

Szerintetek mennyire jellemző ez?


2022. jan. 29. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem találkoztam még ilyennel.
2022. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szélhámos emberek mindig is voltak, lesznek. Az, hogy most az éppen állatorvos,rendőr vagy kőműves az teljesen random.
2022. jan. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam ilyenről.
2022. jan. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a koronavírushoz, mindig is voltak ilyen dokik.
2022. jan. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád a saját tapasztalatot?
2022. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Mindig is volt ilyen doki,ez nem a koronavírus óta van így.Jellemzően vidéken ahol kevés az orvos,és igény van a sufniban műtőkre is.
2022. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én olyan állatorvosi rendelőről hallottam, ahol a koronavírus miatt nem engedték be a gazdát a vizsgálóba, aztán olyan vizsgálatok szerepelnek a horror összegű számlán, amiket el sem végeztek. Akkor volt bukta, amikor a gazda másodvélemény kérése miatt kikérte a kutya röntgenfelvételét és laboreredményét és egyiket sem tudta a rendelő bemutatni.
2022. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!