Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hova küldjem az adóm 1%-át,...

Hova küldjem az adóm 1%-át, ha azt szeretném, hogy minél több kutya élete jobb legyen?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Mi a tetovált állatmentőknek adtuk amíg volt szja-nk.
2022. máj. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Én az ASKA-nak adtam
2022. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen mindegy, hogy hova küldöd csak kutyákkal foglalkozzanak, szerintem érdemes helyi alapítványt támogatni, hogyha évente 10 kutyát tudnak csak befogadni, de 11-re is van forrás, az is nagy dolog.

Mindenhol jól jön, és nem akkora összeg, hogy csak a te pénzedből sok kutyát meg tudnának menteni.

2022. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is helyit, ahol biztos vagy benne, hogy jó helyre megy.
2022. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Én a Border Collie Fajtamentő Egyesületnek adtam, az én kutyám tőlük van, megbízható, korrekt egyesület, nemrég kaphatnak csak 1%-ot, de sok régebbi egyesület példát vehetne róluk sok tekintetben.

Ha küldhetnék több helyre is, támogatnám az Állatmentő Ligát, az Élj Már Dog Rehab csapatát, rengeteg melót beletesznek abba, amit csinálnak, segítőkutya képzőket, és keresőkutyásokat, mert nagyon fontos munkát végeznek.

2022. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Én is a helyi menhelynek adom. Őket "ismerem", hallok róluk, jó hírnevük van, tényleg ki akarják pörgetni az arra alkalmas állatokat, nem tolják túl, elveszett állatok keresésében is segítenek.
2022. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenki kapott zöld pacsit! ^^

Végül nekik ment: 19816016-1-43.

2022. máj. 19. 16:08
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Sokan a Tappancsnak szokták adni a szegediek közül. Én az Együtt a Kisállatokért Alapítványnak adtam. Imádom a hörcsögöket és ők közel 3 év alatt több mint ezer megunt vagy kidobott hörcsögöt karoltak fel és adtak örökbe szerető gazdihoz.
2022. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem mostantól minden évben valamilyen állatokon segítő helynek fogom felajánlani, természetesen előtte utánajárok, hogy nekik érdemes-e, tényleg jó célra megy-e el.
2022. máj. 22. 21:53
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

Annak küld, akit ismersz vagy ha nincs ilyen, akkor valamelyik környékbeli menhelynek. Nem nagy kunszt kimenni és megnézni, hogy milyen a hozzáállásuk.


Ez a gyakorlat amúgy k.va sz.r, hogy megkérdezzük kinek küldjük, aztán mindenki felsorolja a legnépszerűbb helyeket és oda megy az összes lóvé. A többi kevésbé ismert menhely meg éhen hal. Ha rajtam múlna, akkor központi helyre kerülne a pénz és igazságosan szétosztanám az összes menhely között.

2022. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!