Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Megmondanád a szomszédodnak,...

Megmondanád a szomszédodnak, hogy a te esővizes hordódba belefulladt a macskája?

Figyelt kérdés

#elhullott
2022. jún. 8. 17:01
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
55 szavazat
1 2
 1/17 Anonimusz7 válasza:
60%
Attól függ. A te hibád miatt vagy volt valami életveszélyes tárgy a telkeden amitől meghalhatott a macska?? Nos ha nem akkor nyugodtan megteheted anélkül, hogy feljelente érted hogyha egy elég dörzsölt ember, de ha valami bűncselekmény származik a történtekből és tudod, hogy képes lenne feljelenteni, akkor én inkább hagynám és reménykednék, hogy azt fogja hinni, hogy valahol máshol halt meg a macskája. Én ezért inkább nem szavaznék.
2022. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
200 literes hordó mennyire életveszélyes tárgy?
2022. jún. 8. 17:17
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Én nem.
2022. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Pech. Főleg a macskának. De ha normális a szomszéd, illik neki megmondani, hadd gyászolja meg. Amúgy a döggel mi lett?
2022. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Anonimusz7 válasza:
18%
Az nem hiszem, hogy nagyon életveszélyes tárgy lenne, de volt valami amibe megsérülhetett a macska, mondjuk egy rozsdás szög, vagy valami éles dolog a kertben?
2022. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Fogalmam se lenne, kinek a macskája fulladt bele.

Csak a mi tömbünk környékén vagy 100 macska van, nem számolva a kölyköket.

Menne a biokukába.

2022. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Anonimusz7 válasza:
31%
Esetleg van valami állatotok, aki meg sérthette a macskát?
2022. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
az ilyen esővízgyűjtőkre ezért kell rácsot tenni, mert nem csak macska, de az énekes madarak is belefulladhatnak. fedd le valamilyen ráccsal és tegyél ki madáritatót
2022. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha a szomszed normalis, akkor igen. Ha nem, vagy nem ismered elegge, akkor inkabb nem. De ebbol az a kovetkeztetes, hogy a hordot le kell takarni, befedni valamivel, hogy legkozelebb ne fordulhasson elo, foleg ha gyerekek is vendegeskednek nalatok neha. Veszelyesek ezek, madarakra, deneverekre egyarant.
2022. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Eleve az nem normális hogy hagyja kint életveszélyben grasszálni. Nem a te felelőssége, mégha valami életveszélyes tárgy is lett volna kint. Törvény szerint is neki kell telken belül tartania. Szerencsétlen állat így járt. Nem mondanám el, hiányzik a fenének hogy megsértődjön és megbolonduljon innentől kezdve. Majd keresi egy hónapig, aztán lesz következő macskája, amit majd egy autó üt el vagy tudom is én. Az ilyen embereket eleve nem nagyon érdekli a macskájuk
2022. jún. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!