Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Egy rohadt állatkínzó feltöltö...

Egy rohadt állatkínzó feltöltött egy videót facebookra, majd letörölte. Lehet valamit tenni ellene?

Figyelt kérdés
Egy facebook csoportban a minap egy embernek nem is nevezhető szarházi feltöltött egy videót, ahol az utcán, más kerítésén benyúlva egy liba torkát szorítja és úgy lóbálja, mocskosul gyalázza az állatot ráadásul ahogy a videóból kiderül a kisfia is ott volt. Az "ember" neve, lakhelye, facebook profilja még elérhető, a csoportból kitiltották, és a posztot levette de pár tagnak (köztük nekem is) sikerült lementenie a videót.
2022. jún. 10. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Feljelentést kell tenni bármelyik rendőrörsön.


"ismeretlen személy ellen", allatkínzás és mellékeled az összes dokumentumot amit mentettél.


A többi a rendőrség dolga.

2022. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképp tedd meg a feljelentést a bizonyítékkal együtt, és én még a Szurkolók az állatokért alapítványnak is szólnék, ha ők felkapják az ügyet akkor jó nagy visszhangja lesz.
2022. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
80%
Melóhelyére küld el!
2022. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

De egy undorító ember az ilyen és a gyereke előtt csinálja az még durvább!

Remélem elkapják a rendőrök!Szegény állatka jesszus😢😢

Én a macskákat rühellem mert a kertemben sz@rnak de eszembe nem jutna kínozni őket!Egyre kevesebb a normális ember az biztos!

2022. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Láttam a videót én is benne vagyok abban a csoportban. Számomra az volt a legmegdöbbentőbb hogy az emberek nagy része csak nevetett és biztatta kommentben.

A hatóságok az ilyesmit lesöprik az asztalról. Nagyon el van maradva az ország ilyen szempontból

2022. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 A csopiban tényleg vannak vicces állatos sztorik/videok, de ez a barom a kommentben is belekötött mindenkibe aki felhozta hogy ez állatkínzás
2022. jún. 10. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos benne van a pakliban, hogy nem fog semmi komolyabb történni, a hatóság kb. úgy áll majd hozzá, hogy "az csak egy baromfi".
2022. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Mocskos egy ember, hogy egy ártatlan libát képes kinozni
2022. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Szegény kis liba... pitbullt fojtogasson inkább a büdös parasztja. Ha a neve, lakhelye meg a videó tényleg megvan, adj be egy feljelentést a rendőrségre, tisztelt rendőrség, internetes posztból állatkínzásról szereztem tudomást, csatolom a bizonyítékokat, és írd le szépen az adatokat (hozzászólás dátuma, linkje ha megvan még stb.) és nyomtass képernyőképeket mindenről (hozzászólásról, fickó profiljáról, videóból). Hivatalból foglalkozni fognak vele.
2022. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!