Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A Szurkolók az Állatokért...

A Szurkolók az Állatokért tagjai fogyasztanak húst?

Figyelt kérdés
Arra volnék kíváncsi, hogy a Szurkolók az Állatokért tagjai, illetve a támogatói fogyasztanak húst vagy nem?

2022. szept. 25. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Igen, nem vegánok
2022. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Igen!
2022. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Van, aki igen, meg van, aki nem. A két dolog között semmi összefüggés sincs.
2022. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
67%
Biztos vannak olyanok is de kevés :S
2022. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Miért ne fogyasztHATnának? Van valami fogadalmuk vagy esküjük, hogy nem teszik? A dalai láma maga is eszik húst, ha vendégül látják és húsétel is van az étkek között.


Egyébként meg én pl. hiszek a vércsoport szerinti diétában (mivel nem hülyeség, hogy a 0-ás vércsoport volt az első vércsoport, a többi később alakult ki és a korai emberek nagyon sok húst ettek) és nekem tényleg nagyon fontos, hogy egyek húst, mert nélküle éhen döglök. Tudom, hogy lehet pótolni, de nem akarom és nem fogom, mert egyébként meg nagyon kevés hús is elég (sztem az átlagnál jóval kevesebb húst eszem).

2022. szept. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
ha esznek ha nem .azok az idióták ne legyenek semmiben példaértékűek neked
2022. szept. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen
2022. nov. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!