Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Van egy kutya szegény kisebb...

Van egy kutya szegény kisebb mint 1 méter láncon van megkötve ki van éhezve.Kit kellene hívnom? Állatvedők telefonszáma?

Figyelt kérdés

Nagyon mocskos emberek laknak abba a házba undorítóak.

Nem tudja valki kit kellene hívnom.Pénteken hívtam a kisvárdai állatmenhelyet azt mondták ők nem tudják elvinni a jegyzőnek kell szólni.Szoktam átdobni neki kaját, mikor arra járok.Nagyon sajnálom szegényt.A "gazdájának"nem lehet szólni mert egy hülye f*sz.Verekedést csinálna,hogy én miért szólok bele az ő kutyája életébe semmi közöm nincs hozzá stb.Elegem van.

Valaki segítsen már kit hívjak.Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében van.A legközelebbi állatmenhely Kisvárdán van.

Legszívesebben beraknám a kocsiba és elvinném de nem tudom.

A helyesírásomat most hanyagoljuk mert tiszta ideg vagyok.


2022. dec. 18. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Esetleg az itt lévő Pets Care ? Azt írja, hogy foglalkoznak olyan kutyákkal,akiket kínoznak.

2022. dec. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Tegyél a rendőrségen bejelentést, 1 méteres láncon van ez már állatkínzásnak minősül,de ha olyan bolond az ember és félnél tehetsz névtelen bejelentést is.
2022. dec. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Állatmenhelyen pár nap után "elaltatják", azaz meggyilkolják.


De abban igazad van, hogy ki kell szabadítani.

2022. dec. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Menhely nem altat
2022. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
"mEnHeLy nEm aLtAt" nem a fészkes fenét nem! Magyarországon, vidéken? Pláne Szabolcsban? Hol élsz te, valami Disney-mesefilmben?
2022. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Menhely hivatalosan akkor sem altat.

Gyepi mar igen. Es hat ugye az nem kizarhato, hogy gyakran kerulnek at kutyak menhelyrol gyepire, helyhiany miatt, foleg videken.

De azert nagyobb hiru menhelyeknel ilyet nem csinalnak, inkabb a gyepirol szoktak kimenteni altatas elol is kutyakat.

2022. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rossz ezt mondani de neki a halál csak megkönnyebbülés lenne. Folyamatosan egy ilyen kis láncon lenni nem élet főleg,hogy enni se adnak neki.
2022. dec. 18. 16:02
 8/9 A kérdező kommentje:

Most akkor hívjam a rendőrséget?

A jegyzőhöz nem mehetek mer akkor egyből kiderül fuhh de utálom ezt.

Miért léteznek ilyen emberek bárcsak meghalnának de úgyse fognak.

2022. dec. 18. 16:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett ebből?
2023. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!