Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A méhek nem bírják a sugárzást...

A méhek nem bírják a sugárzást, a tudomány szerint. Lehet hogy a sok sugárzó telefon adótorony is közrejátszik hogy sokkal kevesebb van?

Figyelt kérdés
2022. dec. 26. 07:35
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
88%

Milyen suárzást és melyik tudomány szerint?


Tudni illik, a nap is sugároz. Enélkül a sugárzás nélkül határotottan nem lennének méhek. És mi sem.

2022. dec. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%

Olyan, hogy "sugárzás" nem létezik, ez gyüjtöfogalom.

Rengeteg féle sugárzás van, ami életfontosságú, nem csak az embereknek, hanem mindenféle élölénynek is: pl. hösugárzás, fénysugárzás, stb.

2022. dec. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Leírtam, a telefon adótornyai. A napsugárzás más. Ezeknek más hatása van.
2022. dec. 26. 08:15
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt valami kavarás van.

Van radioaktív sugárzás (Hirosimai, Csernobil) és van rádió sugárzás (Lakihegy,Solt, telefonok) a kettőnek egészen más hatásai vannak. A méhek melyikre érzékenyek?

2022. dec. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
88%

Mint minden élőlény a méhek is érzékenyek a mikrohullámú sugárzásra.

A telefonok és adótornyok sugárzása a rengeteg konteó ellenére nem veszélyes a hétköznapi körülmények között.

Tény, hogy néhány méteren belül egy adótorony antennája előtt tartózkodni káros, de sem az emberek, sem a méhek nem teszik ezt gyakran.

2022. dec. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A "sugárzás" eléggé tág fogalom.

2022. dec. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Azt simán el tudom képzelni, hogy megzavarják őket a tájékozódásban, hiszen ezek nem természetes eredetű sugárzás fajták, nem erre lettek "kiképezve" eredetileg.


A számuk csökkenését szerintem inkább a sok vegyszer, növényvédő meg rovarirtó szer okozhatja.

2022. dec. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
15%
Akkor majd nem fészkelnek oda.
2022. dec. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
22%

A kérdezőnek van valami félostoba fogalma arról, hogy mi A sugárzás, majd hozzátársított egy olyan evidenciát, hogy a sugárzás szr, tuti szar a méheknek is.

Semmi tudományos alátámasztás nincs benne, így születnek az áltudományos idióta konteók.

Mondjuk nem tudom, hogy ha nem ert hozzá, minek okoskodik?

2022. dec. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen hatással nincsenek az élő szervezetre az ember által sugárzott frekvenciák kérdező. Ha kiállsz a napra 10 percre, nagyobb dózis sugárzást kapsz, mint egész nap a wifi mellett.
2022. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!