Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatkínzas feljelentést...

Állatkínzas feljelentést tettek ellenem ezért lecsukhatnak? Milyen büntetésre számítsak?

Figyelt kérdés

Kövezzetek meg sose voltam nagy állat barát. A szóban forgó állat sem az enyém hanem rokon kutyája.

Ki jönnek hozzám az állat védők.

Állat kínzás típusa éheztetés.

Be vallom ez a saját lustaságom oka hiszen volt olyan nap amikor 16 óra melóból haza esve nem adtam neki enni vagy szimplán elfelejtettem. Ezért le fogyott.

De volt olyan időszak amikor meg pumpáltam kajával aztán vissza szerezte a súlyát.

Utóbbi időben láttam hogy le van fogva Ezért a száraz tápon kívül vettem neki többször kutya szalámit is de ezen ha akarnám sem tudnám tartani mivel ahhoz drága.Most sem mondom hogy csont sovány de látszik rajta hogy volt rossz állapotban és nem is kövér. Kutya háza van be ajazva szalmával hogy ne fagyon meg.ki van kötve láncra egy kötélel a nyakában.Oltva sosem volt.

Milyen büntetésre számítsak?

Nekem nem való házi állat én őt sem akarnám hanem testvérem kutyája.



2023. febr. 8. 15:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#20. Nem gondolom! Sokan vannak az ő szintjükön sajnos!


#19.

jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!