Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogy tudom megvédeni a kutyáma...

Tusi8862 kérdése:

Hogy tudom megvédeni a kutyámat kutyasétáltatás közben agresszív támadó kutya ellen?

Figyelt kérdés
Kutyusunk idősebb. A mai sétán egy kutya megbolondulva rohant a mi kutyusunk felé és másodpercek alatt többször beleharapott a miénkbe. Húztuk, rúgtuk a támadó kutyát de semmit nem ért. Milyen hatékony módszer van agresszív kutyatámadás ellen?

2023. ápr. 29. 01:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gázspray esetleg.
2023. ápr. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pepper (paprika) spray. Garantált hatás.
2023. ápr. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Paprika spray, és én feljelenteném a másik gazdát, valamint kötelezném az állatorvosi ktségek megtérítésére.
2023. ápr. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Paprika vagy gázspray.
2023. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Én leordítottam a kutyámról. Minket egy fehér óriásuszkár támadott meg régebben mindig. Iszonyat agresszív egy kutya volt. Állandóan kiszökött,ment neki mindennek. De nála ez hatott.

Gondolom,egy rotinál nem működne.


Nekem mudi kanom van. Nem kis kutya,majdnem térdig ér. Mégis nekünk jött az uszkár jópárszor. Azt mondjuk hozzáteszem,hogy sérülést nem okozott. Inkább hangos volt a verekedés, mint veszélyes. De csúnya látvány volt,az biztos. Főleg egy ilyen gyönyörű kutyától....

2023. ápr. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Paprikasprayre szavazok én is
2023. máj. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!