Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mentettél már meg állatot?

Mentettél már meg állatot?

Figyelt kérdés
Meséld el részletesen eme nemes cselekedetet, és kivalto okait.

2023. aug. 2. 01:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Kb 6-10 éves korom között a katicabogarakat a Balaton belsejéből.
2023. aug. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Igen. Sokat. Főleg siklókat és madarak. Részletesen nincs időm leírni,dolgozok.

Vízisikló (sok), sarlós fecske, bütykös hattyú, kuvikfióka, sünök, rovarok, gyíkok,halak menekültek meg a haláltól általam.

2023. aug. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy kedves cicát.

A nyakában lévő telefonszámos biléta valahogy beleakadt a szájába és kipeckelte a cica száját. Nagy nehezen megnyugtattam és kiakasztottam a bilétát. Felhivtam a számot, már nagyon kereste egy kislány aki eljött érte.

2023. aug. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb egy sünit vittem le az útról, egy másik autós majdnem elütötte, aztán csak nézegette, én meg felkaptam és biztonságos helyre vittem.
2023. aug. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Állatmenhelyen önkénteskedtem, onnan fogadtam örökbe a kutyusomat, immáron 10 éve.
2023. aug. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Két kismacskát a fagy-, és éhhaláltól, egy óriási, csodaszép szarvasbogár hímet az összetaposástól, a vasútállomás előtt az aszfalton battyogott, én meg egy papíron elvittem a közeli parkba, és le is késtem a vonatomat, de nem bántam. Egy rozsdafarkú családot egy kóbor macskától, illetve ha a madárbarát kert számít, akkor rengeteg madárgenerációt. :)
2023. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2 kutyat orokbefogadtam, ezen kivul kisebb madarak voltak, amik arvan maradtak/megserultek es nalam nevelkedtek, aztan szabadon engedtem oket, volt 4 rozsdafarku, 1 rigo, 1 cinege, 1 vadkacsa fióka, es egy fellabu karvalyt is elvittunk az allatkorhazba. Kutyakat is fogtam meg utcan es kerestem meg a gazdit, de 1 olyan eset is volt, ahol menhelyre kellett vinni szegenyt. Menhelyen is setaltattam egy ideig. Legutobb egy egeret mentettunk ki a munkahelyemen, megfogtuk es szabadon engedtuk.
2023. aug. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A cicámat tavaly télen az éh- és fagyhaláltól. Szegény kis hasmenéses csontváz volt, amikor befogadtam, ma már egy gombócbélű kis vadmalacka. :)
2023. aug. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyen önkénteskedtem pár évig, így közvetve elég sok kutyát mentettem meg. Egyszer szilveszterkor hazavittem egy kóborló kutyát, akiért pár óra múlva jött is a gazdája és egyszer pedig túrázni indultunk volna, a parkolóban volt egy kutya, aki kétségbeesetten szaladgált az emberek között, körbekérdeztem, nem volt ott a gazdája, így megfogtam, elvittem a dokihoz, nem volt benne chip, egy éjszakát nálunk aludt, majd elvittem a menhelyre és egy hónapon belül csodás családja lett. Önkénteskedés során pedig beleszerettem egy kutyába és örökbe fogadtam.
2023. aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Betévedt a verandára egy kis cinege. Az ablakon repdesett, nem tudott kimenni.

Óvatosan megfogtam és kivittem, aztán elengedtem.

Egy másik alkalommal így járt egy vörösbegy is.

Ezen kívül lepkéket is mentettem meg, tücsköt, katicabogarat is vittem ki a lakásból.

2023. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!