Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A Desh nevű előadót miért nem...

A Desh nevű előadót miért nem cancelelték amiért élőben megpróbált kielégíteni egy kutyát?

Figyelt kérdés

TikTokon láttam, hogy megfogta a kutya nemi szervét és el kezdte húzogatni neki és azt mondta, hogy “kiveri neki”, meg hogy “le is szopná”.


Aztán a Young Fly nevű előadó társa vetett véget ennek az örülhetnek, rászólt hogy ezt haladéktalanul hagyja abba és hogy “nem szabad kiverni a kutyának”.


Ebből miért nem lett botrány? Ennek a véglénynek bármit elnéznek? Hol vannak ilyenkor az állatvédők?



2023. aug. 3. 15:07
1 2 3
 1/28 Kólauborkával ***** válasza:
95%

Én is nem rég tudtam meg, hogy sajnos az ilyen jellegű dolgok nem számítanak bűncselekménynek. Csak a maradandó sérülés okozás.

Szóval ezért…

2023. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Justinianus ***** válasza:
36%

Ha már a f.sznál tartunk, mi a f.sz az a cancelel?

Azt hiszed, értelmesebbnek tűnsz, ha easy, valid meg hasonló ökörségeket írogatsz? Hát nem.

2023. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
38%
"cancelelték" --> bocs, de ennek a megfogalmazásnak így semmi értelme, magyarul miért nem tudsz írni?
2023. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
83%
Hogy mi történt? Egyetlen egy cikket sem találok róla.
2023. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Rózsany Májzli ***** válasza:
100%

Én is láttam a tiktokon.

El is tettem a kedvencekbe, de már törölték…


Remélem aki feltöltötte fel teszi majd máshova is, vagy elküldi valami újságnak, mert jó lenne ha lenne ennek valami következménye.


Sajnos én nem töltöttem le, pedig lehet mennék vele a rendőrségre.

2023. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Rózsany Májzli ***** válasza:
100%

#4.


Hát nagyjából annyi történt amit a kérdező írt… Más nem nagyon.


Desh mondogatja egy ilyen bulldog jellegű kutyának, hogy “apuci nagyon szeret téged, apuci kiveri a f@szodat” és el kezdi kiverni a kutyának a farkát.

Amikor Fly rászól, akkor abbahagyja, de hozzáteszi hogy senki nem szereti annyira ezt a kutyát, hogy kiverje neki, csak Ő és hogy még le is szopná.


Amikor én láttam a videót, tegnap, akkor kb. 4000 megtekintés volt rajta, de csak 1-2 komment, mind ilyen nevető emoji.

2023. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
32%
Mi a r.k az a "cancelelték"? Magyarul kérlek...
2023. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Cancel Culture = eltörlés kultúra.


De magyarul bénán hangzik.


Alapvetően ez egy szélsőballizerláis találmány, sokszor olyan híres emberek lesznek “eltörölve” akik nem feltétlenül érdemlik meg, mert nem egyértelmű hogy megtörtént e az amivel vádolják Őket (szexuális zaklatás pl).


Ugyanakkor van 1-2 olyan ember akiket jó, hogy eltöröltek.


Desh esetbében feketén-fehéren látszik, hogy mit csinál a videón. Ez pont olyan tevékenység amit a többnyire balos média fel szokott kapni és boszorkány üldözést rendeznek… Most ez valamiért elmaradt.

2023. aug. 3. 16:37
 9/28 anonim válasza:
71%
Kedves #2, #3, #7, és a többi fogyatékosnak, a cancel culture-nek nemigen van magyar megfelelője. Ha beírod, a Wikipédia az eltörléskultúra oldalt adja be. Ha a kérdező eltörlést, eltörléskultúrát írt volna kérdésében, biztos értettétek volna, ugye? Nagyon nehéz lett volna 2 mp alatt beírni Google-be, hogy mit jelent?
2023. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
62%
#9 mondjuk az is elég lett volna, hogy "törölték", ezt pl minden magyar ismeri, és használja
2023. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!