Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Melyik menhelynek adományozzak?

Melyik menhelynek adományozzak?

Figyelt kérdés
Kb 10-15 ezer forintot szánok rá, de csak utalással tudok adományozni. Szeretnék egy hazai menhelynek vagy egyéb állatvédelmi szervezetnek segíteni, akár egy konkrét állatnak, de nem igazán vagyok képben. Tudnátok javasolni valamit?

dec. 1. 13:35
1 2
 1/16 anonim válasza:
94%
Füzesabonyi állatvédő alapítvány.
dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Menhelyet nem tudok javasolni. Ha konkrét állatnak utalnád, Facebookon vannak állatvédős-mentős csoportok, egyesületek, ahol talált, sérült, beteg állatokon segítenek. Gyógykezelés, műtéti számla, egyebek. Ott szoktak kérni pénzbeli segítséget.
dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Kutyatár természet- és állatvédő egyesület, Kaposvár

Vettem tőlük most 3 falinaptárt és utalni is fogok. Megtalálták és befogták a kutyánkat, nagyon rendesek és kedvesek voltak.

dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Cicaesély Macskamentő Alapítvány.
dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Szentendrei Árvácska, mi kutyink tőlük van, nagyon aktívak FB-on, beszámolnak az adományokról, felújításokról, örökbeadásokról, és nagyon jól bánnak az állatokkal, igyekeznek megismerni őket és úgy kiajánlani, csak többszöri közös séta/ismerkedés után adnak ki kutyát pl. Állatorvos meg is dicsérte a miénket, hogy ritkán lát ilyen szép állapotban lévő menhelyi kutyust.
dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sokan, akik küzdenek a mindenapi anyagi kiadásokkal. Ne a legnagyobbaknak add, és máris jót teszel.
dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Mályi Madármentő Állomás vagy a Sólyommentők. Szívüket beletéve dolgoznak éjjel-nappal a madarak érdekében.
dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Együtt a Kisállatokért Alapítvány

Őket mentik: nyúl tengerimalac csincsilla degu patkány hörcsög egér mókus 🤗

dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
Amelyiket a legjobban ismered. Én szívem szerint azokat zárnám csak ki a lehetőségek közül, akik idejönnek kuncsorogni a pénzért.
dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Senior Séf ***** válasza:
51%
Amelyiknél nyomon követhető a pénzed. Évek óta küldték nekem a csekkeket a mentősök, a vakvezető kutyások, a rákos gyerekek,én meg jó hülye módjára küldtem a lóvét, míg ki nem derült, hogy mind egy magánszámlára érkezik. Ebben az országban minden gazemberséget meg lehet csinálni.
dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!