Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szaporítás támogatása belefér?

Szaporítás támogatása belefér?

Figyelt kérdés
[link]

jan. 24. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, elolvastad a cikket, mielőtt ostobaságot kérdeztél????

Szó nincs a szaporítás támogatásáról!


"a kínzó szakemberhiány szorításában született meg ez a döntés.

A városvezető azt mondta, ez a szakma, a háziorvosokhoz hasonlóan, az utóbbi időben nagyon elöregedett, s alig lehet egy-egy állomáshelyre állatorvost találni. ......... így kényszerhelyzetben cselekedtek. „Szegény ember vízzel főz” "


Mit nem lehet ezen érteni????

jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1.


Rendőr is kevés. Akkor miért ne lehetne pár elítélt/perbe fogott rendőr is szolgálatban? Mit számít egy kis drog, vagy kenőpénz, vagy bármi?


EZ NEM VICC! Tanárhiány. Én nem értem, hogy tanárNŐ, miért nem szexelhet diákkal? EZ NEM VICC!


Kevés a buszsofőr. 1-2 söröcske, vagy reggel 1-2 feles...?

jan. 24. 12:21
 3/5 anonim ***** válasza:
19%

Akkor keress nekik te egy minden szempontból megfelelő állatorvost, utána jártasd a szádat.

Csak azt tudod ugatni, hogy ez így nem jó (sőt: rosszhiszeműen azt állítod, hogy a polgármester támogatja a szaporítókat, pedig ez hazugság), de megoldási javaslatod nincsen.

jan. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3.


- Nem állítom, a cikk állítja! Én csak kérdezem, belefér-e?

- Miért én találjak megoldást?

- De ha szerinted belefér, akkor az is, hogy én szaporítsak, hogy a gyerekem tudjon enni, és tanulni? Vagy nekem megtiltod?

jan. 24. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Kinek fér bele?

Nekem nem.

A tudatlan kulfoldieknek (spanyol, nemet) ezekszerint igen, jo dragan rajuk sozzak a sokszor selejtes, beteg, koran elvalasztott szinte eletkeptelen kiskutyakat. Ez emberi butasag es nemtorodomseg. Ha nincs kereslet, nem lennenek szaporitok sem, de mivel talalnak vevőt rajuk, hulyek lennenek abbahagyni a kb. 80% tiszta haszont hozo bizniszt kis befektetessel.

jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!