Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek az állatkínzás ha...

Szerintetek az állatkínzás ha az udvaron tartják a kutyát enni inni kap oltásai megvannak, de ezen kívül egyáltalán nem foglalkoznak vele?

Figyelt kérdés
Nagyon oda van lelkileg a kutyus,szoktam simogatni(a szomszédunk kutyája)és annyira boldog,de alapból rettentő bánatos csak vánszorog.
máj. 14. 14:18
 1/8 Metionin ***** válasza:
92%
Elhanyagolás, etikailag kínzás igen de törvényileg valószínűleg még nem az.
máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
A törvény szerint csak a napi egyszeri ellenőrzést kell biztosítani, vagyis jogilag sajnos nem ütközik korlátba. Én is ismerek ilyen kutyát, a gazdája kamionsofőr, rendszeresen egyedül hagyja, a szomszéd, meg napi egyszer ad neki enni és ezzel be is fejezte, de amikor próbáltam utána járni, hogy mit lehet az elhanyagolás ellen lépni, még én voltam a hülye, mondván a kutyát nem bántják, nem kell neki segítség.
máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Igen!
máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen
máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%

#2:

Mondjuk azt meg én nem értem, hogy a magadfajtáknak mi a francnak kell mindenbe beleavatkozniuk. Kik vagytok ti? Az atyaúristenek?

máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Vidéken ez még mindig hatalmas divat. Ebből lesz a folyamatosan a semmit ugató, körbe körbe forgó, porban és húgyszagban mindenen is őrjöngő félőrült kutya. Aztán a gazdi kikéri magának ha szóváteszed, meg hogy mit képzelsz minek avatkozol bele, meg hogy a kutya dolga az hogy ugasson. Meg tiszta udvar rendes ház meg apámf*sza :-D Ilyen az ha a lakosság negyede igénytelen alkoholista egy országban. És akkor a törvényeket és normákat is többnyire ezekhez a primitív félemberekhez igazítják, sajnos.
máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen sajnos mondtam a gazdájának h változtathatna de nagyon csúnyán rám förmedt. Nagyon sajnálom a kutyust, félek hogy idővel a végtelen bánatban fof belehalni...es akor veszik az újabb" halálra ítélt kedvencet . ,,Köszönöm a válaszokat🥰🥰
máj. 14. 23:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. Te hogy éreznéd magad egy szobába bezárva, enni, inni kapsz, de soha semmi új műsor nem megy, nem kapsz új játékot, stb. Megőrülnél.
máj. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!