Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » 14 éves lány vagyok. Tudnék...

14 éves lány vagyok. Tudnék önkéntes munkát vállalni, állatmenhelyen?

Figyelt kérdés

Nagyon lelkes vagyok, és imádom az állatokat. Ebből következik, hogy nagyon szeretnék velük foglalkozni, segíteni rajtuk. De látom, hogy a legtöbb helyen csak 16 éves kor felett lehet ott dolgozni, mint önkéntes.

Szerintetek van olyan hely, ahol lehet 14 évesen is önkéntességet vállalni.

Van állatokkal való tapasztalatom. Bár mondjuk lehet h hülyeségnek hangzik. De gondoztam 4 hörcsögömet (3,5 évig éltek), nyulamat, és most a kutyámat is.



2013. jún. 13. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem 15 vagy 16 éves kor alatt csak szülői beleegyezéssel lehet. Mondjuk azt sem mindenhol, de szerintem egy menhelyen simán megengedik. Menj(etek) el és kérdezzétek meg :)
2013. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2013. jún. 14. 06:36
 3/7 anonim ***** válasza:
biztoshogy megengedit, ha mást nem kutyátsétáltatni elmehetsz! Az is nagy egítség a kutyusoknak akik kennelben várják az új gazdit! Sok sikert!
2013. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! 14 éves vagyok, és 1 éve önkéntes egy állatmentő egyesületnél. Megyek velük örökbefogadó napokra, ideiglenes gazdi is voltam. Egyszerűen vedd fel a közeledben a kapcsolatot vmelyik állatmentő/védő szervezettel, és mondd h szeretnél önkéntes munkát vállalni..örülni fognak neki :)
2013. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 11/L vagyok , ilyen korban is mehetek . Nagyon szeretem az állatokat, van két kutyám egy hörcsögöm és lovagolok 4 éve.Légyszi a válasz írd üzibe !! Előre Köszönöm !!
2013. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az első kérdés kérdés volt :))))
2013. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
gyerekkorháziönkéntesmunka [link]
2015. ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!