Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ilyenkor mit tehetek? Hogyan...

Ilyenkor mit tehetek? Hogyan fogadnának? Sikerülne?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. Nagyon szívesen segítenék be egy állatmenhelyen, jobban mondva kutyamenhelyen. Már meg van hogy hol meg minden csak nem tudom hogy mit csináljak. Önkéntes munkát menhelyeken is csak 16 év felett lehet végezni...és még csak 15 vagyok.

Ha telefonálnék vagy elmennék a helyre és megkérdezném hogy szükségük van-e egy lelkes szívesen segítő állatszerető önkéntes segítőre, mit szólnának?:s A korom miatt írhatnék egy szülői beleegyezést. Szerintetek?:)



2014. jún. 19. 23:12
 1/4 anonim válasza:
Teát osztani, vagy vizet nyáron kiskorúak is mehetnek önkéntesen, ha jóltudom. Mindenesetre mef kell próbálni, hátha mehetsz. ( remélem a végét nem úgy értetted,hogy hamisítassz egy szülôi engedélyt)
2014. jún. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdeklődd meg, hátha mehetsz te is. Ahova én szoktam járni ott is vonnak fiatalabbak, 12-13 évesek is, igaz ők ismeretség révén, de akkor is meg lehet próbálni szerintem.
2014. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan érdeklődj, még ha nem is hagynak egyedül a kutyákkal is sokindenben tudsz segíteni. Nem csak nagy alapítványokhoz érdemes menni, ahol már előre ki van kötve, hogy 16 év alatt nem nyúlhatsz kutyához. Az itteni egy kis alapítvány, 15-20 kutyával, vannak nálad fiatalabbak is, akik minden nap járnak.
2014. jún. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ezzel szinte biztos megengedik. S ha még írsz egy szülőit is....

Ha nem pénzért csinálod akkor nem ütközik törvénybe.

2014. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!