Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kinek szólhatok, ha szerintem...

Kinek szólhatok, ha szerintem egy állatkereskedésben rettenetes körülmények közt, , élnek" halak?

Figyelt kérdés

Nemrég jártam egy ilyen helyen, teljesen horrorisztikus volt. :( Semmi fény, 5 akváriumban talán 2 halacska ha mozgolódott a többi már rég nem élt. Szerintem nemhogy idén nem volt tisztítva az a hely és az akváriumok, hanem talán soha, az egész zöld volt.

Vagy ilyesmivel nem foglalkozik senki? Mert végül is nem kutyákról ,,csak" halakról van szó.


2014. szept. 14. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%

" 5 akváriumban talán 2 halacska ha mozgolódott a többi már rég nem élt. "


Láttál már életedben akváriumot, vagy csak fényképen és az amerikai filmekben? A halak nem ugrálnak fel-alá a vízben ők is alszanak néha. Nekem 2 halam is van akik a víz felszínén fejreállva szoktak lebegni, ha közelebb megyek pedig felélénkülnek, és úsznak körbe-körbe. Döglött hal nem sokáig marad meg az akváriumban.

2014. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
NEBIH
2014. szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Elsősorban a boltosnak/bolt vezetőnek.
2014. szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Én nem igazán értek egyet az első válaszolóval mert ha egy hal a víz tetején hassal felfele lebeg az tuti hogy halott.

De már alapból egy akvárium nem kéne teljesen algás legyen (azaz zöld) és fény nélküli.

Biztos hogy az állatvédelem foglalkozna ezzel merthogy csak állatokról van szó.

2014. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
56%
Szerintem is szólnod kellene a boltostak.
2014. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%

"Én nem igazán értek egyet az első válaszolóval mert ha egy hal a víz tetején hassal felfele lebeg az tuti hogy halott. "


Pedig meglehetősen élő ez a két halam, amikor először észrevettem, én is csodálkoztam, de mindig ezt csinálják, és élnek virulnak.

Még ha te nem értesz vele akkor is így van...

2014. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
én egyet értek az elsővel, a döglött halat megeszik a társaik
2014. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Platypus ***** válasza:
90%
Élni lehet hogy élnek, de az biztos hogy nem virulnak. Aranyhal esetében lehet hogy csak emésztési probléma, bármilyen más halnál súlyos úszóhólyag betegség vagy még rosszabb. Egészséges hal nem úszik háton. (Kivéve ha hátonúszóharcsa, de az másik történet.)
2014. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
hátha neked ilyen furcsák a halaid,... biztos így van neked.
2014. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én láttam és én láttam azt is hogy nem élnek még meg is lökdöstem őket, hogy mozognak e de nem. Én nem tudom a te halaid miért lebegnek a víz felszínén de nem hinném, hogy az úgy egészséges. De mindegy.

A boltvezető egy nagyon idős bácsi, kérdezősködtem nála, hogy mi miért van így, de ő annyit mondott, hogy nála nagyon jól érzik magukat az állatok. Amit én nem tudok elhinni mivel láttam, hogy milyenek a körülményeik.

2014. szept. 14. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!