Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kutyások! Mit gondoltok a...

PyroMágus kérdése:

Kutyások! Mit gondoltok a szilveszteri illetve agu.20-as tűzijátékokról? És mit szeretnétek hogy be tiltsák vagy ne?

Figyelt kérdés
(Nekem is van kutyám és a tűzijátékokat is szeretem,de ez mellékes)

2015. márc. 19. 18:28
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
76%
A hatodik válaszolóval egyetértek, nálunk is napokkal szilveszter előtt megy a balhé, de ha odafigyelsz a kutyusodra nem lesz baj. És ugyanakkor ilyen a hóesés is... először a házukból sem ,mernek kijönni aztán meg megállás nélkül ugrálnak benne. A havat is megszokják, jó kutya a tűzijátékot is megszokja.
2015. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
24%
Márpedig be kell tiltani. Igen, a kutyára még lehet vigyázni, akár a macskára is, ha szobacica és mindig szem előtt van, de mi van a vadállatokkal, akik az ijedségtől ész nélkül kirohannak az úttestre, azokról nem is beszélve, akik már magától a hangrobbanástól sokkot kapnak és belehalnak? Lehet hogy a "viharok sem különbek és azokat nem lehet betiltani" de ennyi erővel azt is meg lehetne engedni, hogy felrobbantsuk egymás házát, hisz a tornádók sem különbek. Az, hogy bizonyos tragédiákat nem lehet elkerülni, még nem mentség arra, hogy szórakozás címén újabbakat okozzunk.
2015. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy kellene betiltani. Akkor leírom amit szoktam:

Nézzük németországot. Egész évben engedélyezve vannak a nagy kaliberű petárdák, úgy mint cobra, achtung, triangle vagy storm. Nem tudom ezek mit mondanak neked, de annyit el tudok mondani, hogy ezek az itt használt kis tüzijátékoknál 1000x nagyobbat szólnak. A petárda itt alapból be van tiltva, a kicsiket használják csak, na annál meg nagyságrendekkel erősebbek. És ők használják is!!! Ha ott nem pusztul tőle a vadállomány, hidd el itt sem fog.

2015. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
31%
Akkor németben is be kell tiltani, hogy jön ez ide?
2015. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
És itt a Csendes Többség akik természetesen szart se értenek a pyrotechnikához....
2015. ápr. 12. 19:49
 16/22 anonim ***** válasza:
76%

Ezt kire érted? xD

Amúgy úgy jön ide németország, hogy ott is él valahogy állat.

2015. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
31%
Nem is azt mondtam, hogy kihal a vadvilág, csak azt, hogy sok állat pusztul el így értelmetlen és fájdalmas módon. A sorozatgyilkosok sem fenyegetik az egész emberi populációt, mégis le szokás kapcsolni őket...
2015. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
a 12nek mondtam
2015. ápr. 13. 15:35
 19/22 anonim válasza:
76%
Nem kell betiltani .:-)
2015. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az öregek csak azért mert öregek nem félnek a tűzijátéktól...barom
2023. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!