Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mennyire veszélyes a nyest az...

Mennyire veszélyes a nyest az emberre?

Figyelt kérdés
úgy értem,hogy pici állatka,de milyen típus,agresszív? egyik este munkából megyek haza,erre egy kocsinál zörgést hallok,alulról mászott ki,majdnem bekakiltam úgy megijedtem :D dobbantottam a lábammal,de nem ment el,nem mint egy kutya,vagy macska.. csak bámult rám,nem úgy tűnt,mint aki fél az embertől. úgyhogy elfutottam :D nem akartam megharapjon vagy ilyesmi,aztán veszett legyek.
2015. nov. 4. 18:15
 1/5 anonim válasza:
Ha ő veszett, nem fél tőled és meg akarhat harapni, de egyébként inkább elfut.
2015. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem támad emberre, legfeljebb, ha sarokba szorítják, akkor harap, mint a patkány.
2015. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyors, félős állat a nyest. Amiatt nem ment el, mert meglepődött az ember láttán, és lefagyott kicsit. de ha nyúltál volna felé, egyből elment volna. Nem veszélyes az az emberre,csak ha fenyegetve érzi magát, akkor fordulhat elő, hogy támad.
2015. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megtámadhat, de nem jellemző. Az elektromos vezezékeket szereti elharapdálni, kocsiban is. Lehet kapni nyestriasztó spray-t, például gazdaboltokban, érdemes befújni vele itt ott, egy darabig nem megy oda.
2015. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden állatot elpusztított. A kocsit minden nap összemászkálja. Attól félek egyszer bejön az ablakon és elharapja a torkunkat. Borzalmas egy állat. Semmit sem tudunk tartani az udvaron mert megöli, talál rá módot.
2023. okt. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!