Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mennyit keresnek az állatvédők...

V.Tina kérdése:

Mennyit keresnek az állatvédők itthon és néhány külföldi országban? (kb)

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 19:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy az állatmentők :D
2016. ápr. 15. 19:34
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Az állatvédelmet és állatmentést elhivatottságból illik csinálni, nem az anyagi haszonszerzés bűnös vágya által vezérelve!
2016. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
itthon önkéntes alapon működik.
2016. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha csak a penzert csinalod es nem szivbol-lelekbol, el se kezdd...
2016. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Itthon önkéntességi alapon csinálják, normál munka mellett. Ezért fizetés nem jár.

Külföldön nem tudom, hogy működik ez a dolog.

2016. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Gondolom ez is ilyen önkéntes munka szóval fizut nem kapsz érte,hanem szabadidődben rendes munka mellett amikor tudsz foglalkozol ezzel is.Ez itthon így van,külföldön nem tudom de szerintem ott is így mehet.
2016. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy tényleg sokan hiszik azt, hogy ezért kapnak pénz. Semmit nem kapnak, estleg adományokat, de azt se ők hanem az állatok kapják, rájuk fordítják. Voltam önkénteskedni egy szervezetnél és mesélték, hogy sokszor kapnak a fejükre, hogy mi az, hogy most nem tudnak kimenni, mert nem érnek rá... Nyilván, ha tudnak mennek, de nekik is van más munkahelyük, sokaknak gyereke is, így akármilyen hihetetlen nem mindig tudnak egyszere menni.
2016. ápr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve állatmentek, még soha egy forintot sem kaptam érte. Sőt, sokszor a saját fizetésemből fizetem a mentett állatok orvosi kezelését, gyógyszereit, stb., mert az alapítványi pénz nem mindig elég... Itthon ezért sehol sem jár pénz. Munka mellett, hivatásból, szeretetből, misszióból csinálják/csináljuk.
2016. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt szívből kell csinálni!Emellett érdemes még valami munkát vállalni!!Remélem állatmentő leszel!!!
2016. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!