Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Talált cica, hol teszek...

Talált cica, hol teszek bejelentést, mik a teendők?

Figyelt kérdés

A lépcsőházban hagytak egy pár hetes kismacskát. Kintről hozták be, 2 napja itt van, azóta nem keresték. A lakók etetik. Tegnap a hideg és eső miatt estére behoztam a közös udvarról, de nem tudom befogadni. (anyagi okok + már lakik nálam egy macska.)


Valamit kezdeni kellene vele, itt nem maradhat. Ha kirakom az utcára napokon belül megfagy, vagy órákon belül elütik (belváros). Ilyenkor kit hívok, kinek szólok, érte jönnek?


A legrosszabb az egészben hogy nem tudom magam elvinni menhelyre betegség miatt, és senkire sem számíthatok. Próbálkoztam ismerősöknél, hátha örökbe fogadják, de hiába.


2016. dec. 27. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Facebookon hirdesd meg, hogy ingyen elvihető. Addig meg adjatok neki enni, a lépcsőházban is megkérdezheted kinek kellene.
2016. dec. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia, vannak facebookon allatmentő csoportok.

pl. önkentesek a cicákért.lépj be ott segitenek.

2016. dec. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 levente.mestermc válasza:
Üdv! E kérdésre legegyszerűbben Facebookon vagy interneten keresztül kaphat választ. Kérem írja meg hogy a macska melyik városban található és hol. Megpróbálok mindenben segíteni. Az ismerősei közül biztosan akad 1-2 olyan ember akik hirdetést tudnak a Facebookra felrakni. Vagy lehetséges hogy ön is tud interneten keresztül segíteni. Próbálkozzon helyi, városi vagy megyei állatvédőknél! Általában ki s tudnak jönni az állatért. Hogyha pedig nem tudják ők sem elvinni kérjen állateledelt vagy olyan dolgokat amelyekkel 2-3 napig el tudja tartani az állatot. Ne ijedjen meg! Az állat hamarosan új (vagy a régi) gazdájára talál! Én magam is állatvédő vagyok. Mi Gyálon munkálkodunk. Sok sikert és kellemes ünnepeket: Levente.
2016. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!