Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit tegyek, ha nem tudom erre...

Mit tegyek, ha nem tudom erre alapozni a jövőmet?

Figyelt kérdés
Az életem az állatok, főleg a kutyák, majd most lesz lassan két éve, hogy önkéntes állatvédő vagyok a helyi menhelynél. Egész életemben tudnám ezt csinálni, de ugye ez csak önkéntes munka. Mindig is ez volt az ami őszintén érdekelt és akartam, hogy segíthessek rajtuk, és foglalkozhassam velük szóval nincs B tervem a munkát illetően. 20 éves vagyok már és mivel ebből nem élek meg, most ott vagyok ahol a part szakad.

2017. jan. 19. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj szakmát, keress munkát, csináld hobbiként. Üdv az életeben, az emberek 99%-a nem abból él amit csinálni szeretne.
2017. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy csináld, ahogy a többi önkéntes állatvédő. Ők is tanultak valamilyen szakmát, vagy betanított munkát végeznek, a lényeg, hogy dolgoznak valahol és MELLETTE foglalkoznak az állatvédelemmel. Ez csak így megy. De vannak állatokkal kapcsolatos szakmák, amit hasznosíthatsz.
2017. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

Húsz évesen gondolom már tanult valamit....

Vagyis kérdező, áruld már el, miért vagy ott ahol a part szakad?

2017. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Allatorvos nem szeretnel lenni?
2017. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Menj el dolgozni, és mellette szabadidődben foglalkozhatsz állatvédelemmel. Mások is így csinálják.

Időnként van menhelyeken is felvétel, mint fizetett alkalmazott, Pest megyében tudok is ilyet, de a fizetés értelemszerűen nagyon kevés.

2017. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozz, és a fizetésed egy részét használd a menhelyi állatok segítésére


(sima pénzadomány, vagy elmész új pórázokat, nyakörveket venni)

2017. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosi? Egy állatkertben, állatmenhelyen nem tudom milyen képzetttségű embereket vesznek fel, de megérdeklődheted.
2017. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szép és jó amit írtok, de nem igaz.

Tegyük fel van egy nyolc órás munkája, ami egy órára van tőle.

Hétkor elindul, beér nyolcra. Négykor végez, ötre hazaér. Mikor már egyedül lakik, akkor bevásárol, kaját csinál stb.

Van legalább 7 óra. A menhelyek zöme 4-6 között zár. Hogy végezze teljes munkaidő mellett?

Akik felnőttként ezt csinálják, nagyrészt vagy párkacsolatban vannak és a másik fél dolgozik, nyugdíjasok vagy eleve pénzesek

2017. jan. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Így van sajnos, az utolsónál a pont. Még iskola mellett sem tudtam menni mindig.
2017. jan. 20. 08:16
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

Akkor tanuljon meg fotoszintetizálni és máris boldog életet élhet o.O Hogy akar valaki állatokat menteni, amikor saját magával sem tud mit kezdeni, te jó Isten?


Az embernek arra van ideje, amire szakít. Ha hétközben nem bírja a házimunkát munka és állatvédelem mellett, akkor csinálja hétvégén. Rengeteg finom és olcsó ételfutár változatos főételeiből lehet válogatni, ha nem akar hétközben főzni, és így még olcsóbban is jön ki a heti költségvetés. Én is csak hétvégente főzök, és nem járok rosszul, nagyon sok időmet szabadítom így fel.


Attól, hogy nyafog a kérdező azon, hogy jaj de rossz, miért nem lehet ebből megélni? , attól még nem fog belőle megélni. El kell menni dolgozni szépen, és megoldani az életét. Ki mondta, hogy az élet könnyű? Senkinek se az...és nem a nyafogástól lesz könnyebb.

2017. jan. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!