Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ti hogy bírjátok érzelmileg...

Ti hogy bírjátok érzelmileg az állatok bántalmazását?

Figyelt kérdés

Én bárhol olvasok durvább sztorikat, általában el sem olvasom mert sírni kezdek, nagyon nem tudom feldolgozni, hogy lehet agyonverni egy ártatlan állatot,önkéntes vagyok egy menhelyen, és el sem tudom képzelni, hogy ha az én kutyámmal is ezt tennék..

Nem vagyok egy síróbaba, de ezek engem nagyon megérintenek, miért nem lép fel az állam ez ellen, vagy miért nem találnak ki szigorúbb bűntetést?

Mit lehetne ezellen tenni?



2017. ápr. 1. 19:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
En az allatkinzokat halalra kinoznam de olyan valogatott modszerekkel hogy konyorogne a halalert kozben adnam neki az adrenalint hogy minnel tovabb tartson a szenvedese
2017. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
Hát én semmiképpen sem jól,youtubon akadtam rá a videóra fogalmam sincs hogy került oda ezen a videón elhulott állatokat markolóval egy nagy darálóba dobtak bele de tehenet meg lovat szóval brutális látvány volt azóta is ki ráz a hideg.Valszeg így könnyebb megszabadulni a tetemektől de nagyon durva volt.Élő állatot nem láttam hogy bántottak volna soha remélem nem is fogok.Ja de még is voltam már disznóvágáson de azt meg utána megesszük azért nem tudom sajnálni mert haszonállat.
2017. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%
Azokat sem büntetik sokszor akik embereket, sőt ami rosszabb pici gyerekeket bántalmaznak. Szerinted az állam majd pont az állatkínzók ellen fog szigorúan fellépni?
2017. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Én az állatkínzókat és a gyermekbántalmazokat, és azokat akik nem csak bántalmazzák ezeket az ártatlan élőlényeket, hanem még meg is ölik, életfogytiglanra ítélném. Na de nem ilyen norvég luxusbörtönbe, hanem egy csicsi, ablaktalan szobába, ahol csak egy mosdó és egy WC van, és a vastag vas ajtón lenne egy rés, amin 2-3 naponta betolják azt a kevés, rossz minőségű "ételt", amit megehet. És semmi eszközt nem adnék nekik, amivel öngyik lehetnének, hadd őrüljenek bele a bezártságba. Undorítóak, ezeket nem nevezném embernek.
2017. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
*kicsi
2017. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
kedves előző, valahol egyetértek veled, de én nem kínoznám őket. kár az ilyenekbe a pénzt ölni amíg a börtönben rohadnak. jobb helye is lenne annak mint hogy selejtek eltartására költsék.
2017. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
#6/6: Igazad van, a megőrülni hagyás egy két négyzetméteres helyen elég költséges. Életfogytiglani kényszermunka kéne, abból még haszon is származna.
2017. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
36%
8. és 9. ugyanaz a válaszoló, csak másik profilról. De komolyan, legalább vennéd a fáradtságot, ha magadnak válaszolgatsz, hogy megváltoztatod a stílusod. Bár még írni, fogalmazni sem tudsz, szóval nem tudom mit várok...
2017. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
"amúgy régen ezeknek nyoma sem volt, hamar elvitte őket a betegség a sok gátlás, legyengült immunrendszer, stresszelés miatt." Milyen régen te idióta? Unalmas már ez a bezzegrégenezés, kb. 14 éves lehetsz, fogalmad nincsen a világról.
2017. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

https://www.youtube.com/watch?v=mLk0hYiX_Ak

Ugyanúgy, mindannyian részt vesztek állatok bántalmazásában. Könyörgöm, mivel különb egy kutya vagy egy disznó,csirke? 45 milliárd haszonállatot ölnek meg világszerte, azokkal senki sem törődik?

Mikor ébrednek már fel az emberek?

Én évek óta nem eszem húst és sokkal egészségesebbnek, fittebbnek mondhatom magam az átlagnál.

2017. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!