Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért szórakozik az önkormányz...

Miért szórakozik az önkormányzat ezzel?!

Figyelt kérdés
A kutya hónapokig a gazda betegsége miatt kötve volt, bár sétáltatta és etette a szomszéd, de nem merte elengedni. Jó állapotban van, chip, oltások, minden rendben, mégis büntetni akarnak.

2017. szept. 11. 12:26
 1/10 Kései Sirató ***** válasza:

Kaptál határozatot? mi áll benne? Mi a bírság oka?

Fellebbezd meg!

2017. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha sétáltatva volt a kutya, már nem áll meg a tartós láncon tartás. fellebbezés, ha ez volt a büntetés oka.
2017. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Sajnálom, de jogosnak érzem a büntetést. Egy kutya ne legyen láncra kötve, főleg ne hónapokig.
2017. szept. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Mert ha kiszökik és elb#ssza egy autó, vagy csak simán balesetet okoz, mert a gazda nem tud figyelni rá, az sokkal jobb.
2017. szept. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem az enyém, hanem az egyik idős rokonomé. Sírva hívott fel. Igen, kapott határozatot és bírságot is, de alig van pénze. Valószínűleg valamelyik unatkozó szomszéd tette a feljelentést. Én ma bevittem az oltási könyvet ahhoz az önkormányzathoz, megpróbáltam visszavonatni. Nem lepődtek meg, hogy vannak ilyen szenilis alakok, akik ezzel szórakoznak. Egyébként hat méter a lánc, csak a kutya betekerte magát.
2017. szept. 11. 22:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor sikerült visszavonatni a bírságot?
2017. szept. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Beszéltem a helyi jegyzővel, sikerült, szerinte naponta 10 hasonló szomszédos feljelentgetés van.
2017. szept. 12. 12:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Remek! Csak azt nem értem, miért is nem ellenőriznek a bírságolás előtt? Tudom, költői kérdés, hiszen egyszerűbb bírságolni azonnal. Aki elfogadja, talált pénz az önkorinak.
2017. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp: egy elöregedő falu ahol az eset történt. Kötve meg lehet, viszont nem tartosan és csak akkor, ha indokolt (rossz a kerítés, stb).
2017. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, kis falu sok nyugdijassal. Akik közül többen is nagyon unatkoznak.
2017. szept. 14. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!