Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogy tudjatok feldolgozni ezt...

Hogy tudjatok feldolgozni ezt a sok allatkinzast és kegyetlenséget?

Figyelt kérdés

Tele van velük az internet és az élet.

Nem tudunk mindenkin segíteni.

Megszakad a szívem.

Van hogy aludni sem tudok és csak sirok.

Pedig már nem vagyok gyerek. 21 éves vagyok


2017. nov. 30. 20:29
1 2
 1/17 anonim válasza:
28%
Nyugtasd magad azzal, hogy emberek is szenvednek sajnos.
2017. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%
Elmegyek egyet vadászni, ott kipihenem magam. Komolyan.
2017. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5%
Én úgy vagyok ezzel hogy az állatkínzóknak is van "indítéka". Például mittudomén, lehet gyerekkorukban verték őket és emiatt kialakult bennük valami szadista hajlam amit csak akkor érthetnénk meg ha átéreznénk hogy milyen.
2017. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Zárd ki az életéből a híradókat, hírportálokat, az ilyen jellegű Facebook oldalakat és azokat az ismerősöket akik ilyenekre osztanak meg. Nekem ez segített.
2017. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
25%
Állatkínzáson belül pontosan mit értesz? Pl., hogy a cirkuszok hogy bánnak az állatokkal?
2017. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is leiratkoztam már minden ilyen oldalról. Pedig állatmenhelyen dolgozom. Épp elég az ottani történéseket befogadni, többet én már nem bírnék elviselni.
2017. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
Nyugi, kínoznak embereket is bőven.
2017. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Nekem is a szívem szakad bele,ha csak rágondolok,nem ha még látom is van,hogy nekem is patakokban folynak a könnyeim. Én azzal nyugtatom magam,hogy sokon segítenek viszont ami nagyon jó érzés én is befogadtam a kutyám és támogatom a helyi menhelyet.
2017. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
#3 ez igaz, de az, hogy gyerekkorában őt is bántalmazták, nem jogosítja fel arra, hogy másik ártatlan állattal/emberrel ugyanezt tegye.
2017. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

Könyű, nem vagyok álszent, tehát nyugodtan beszedem a gyógyszert amit állatokon teszteltek, vagy elvmegyek állatorvoshoz, akinek a tudása ugyanúgy állatok szenvedéséből származik, sőt a húst is megeszem, miközben az élelmiszeipar közismerten állatkínzásból él. Tehát van egy rossz hírem, közvetve "megrendelni" az állítkínzást és élvezni az előnyeit egy dekával nem jobb, mint ténylegesen állatot kínozni.

Szóval ha rohadtul nem róbálod úgy beállítani magad, mint aki szent és semmiféle állatot nem bánt, hanem elfogadod, hogy az élet kegyetlen és a te kezeden is sok vér szárad, akkor nem igazán probléma.

2017. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!