Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A nevelőapám bántja a macskáma...

A nevelőapám bántja a macskámat. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Szóval.. van egy 3 hónapos kiscicám.. (szobacica). De nagyon okos. Szobatiszta, jön ha hívom, csendes, nem mohó.. tehát egy normális kiscica.. de a nevelőapám.. hát nem tudom. Mindig olyan mintha szeretné. Simogatja, eteti, játszik vele.. ma este meg, annyi volt hogy a macskám felugrot mellé a kanapéra a nevelőapám meg kapásból hozzávágta a macskát a szekrénysorhoz.. ami tőle volt vagy 4méterre.. azt hittem szívrohamot kapok, úgy megijedtem.. szerencsére jól van a macska.. csak az a baj, h ez nem az első.. az előző cicámnál is ez volt, s a mostanit is előszerettel vágja hozzá a bútorokhoz..

Ezért tehetek feljelentést? És akkor mi történne? Érne az valamit?



2018. okt. 18. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha fölveszed, rögzíted, simán feljelentheted állatkínzásért. Ez manapság büntetendő.
2018. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha nem szeretnéd, hogy a cicának valami baja legyen akkor jobb lenne.
2018. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Engem az érdekel elsősorban, hogy anyukádnak mi erről a véleménye.
2018. okt. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Ja. Panaszold el anyukádnak. A cica családtag, és aki bántaná, az nekem már nem tartozna a családba. Szóval nevelőapukádat kipenderíteném, ha meg az ő lakása, akkor költöznék vissza nagyszülőkhöz cicástúl. A cica biztos nem akart neki rosszat, nem lehet elég nyomós ok arra, hogy bántsa, hogy dobálja őt, az nem egy labda, hanem egy kisállat, egy élő-érző lény.
2018. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Hiába törölgetnek egyes válaszokat, ez akkor is egy tipikus kamukérdés, hogy az állatvédők fröcsöghessenek.
2018. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
Nyilván nem kellene a macskát bántani, de azért a ló túlsó felére sem kellene átesni.
2018. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

És ugye ezt tűrted csendben? Ilyenkor úgy visítozni, és pánikot kelteni, hogy életre elmenjen a kedve a cica hajítástól.

Nekem ez a stratégiám a dolgokra. 😂

Ne felejtsd el gonosznak hívni, és látványosan vigyázni a cicára.

2018. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Jó, azért ezt a "csapkodást, hozzávágást" megnézném. Én is söpörtem már le macskát a kanapéról, mert már zavart a segge az arcomban.
2018. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!