Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Normális ez a dolog?

Normális ez a dolog?

Figyelt kérdés
Kisebb koromban valamiért agresszív voltam(6-11)és 2 eset volt amiért bűntudatom van. 1 barátom kiscicájával babáztam és eléggé bánt ,mert tudom ,hogy neki ez rossz. A másik eset, amikor egy rokonomnál voltunk és az ő kiscicáját megütöttem kb 10-15x! Iszonyatosan bánom ,mert nagy állatbarát vagyok és nem tudom elfogadni ,hogy ilyet tettem!Mit csináljak ,hogy elmúljon a bűntudatom?

2019. ápr. 7. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Ha annyira nagyon ütöttél volna, vagy annyira kellemetlen lett volna a babázás, akkor vagy megkarmol, vagy elfut a francba. Nem üthettél olyan nagyot, hogy fájjon neki, ha el sem futott. Gondolj arra, hogy neki szőre van, és vastagabb bőre mint az embernek. Szóval nagy valószínűséggel nem bántottad, max megijesztetted
2019. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Ezen túl kell lépni... Nem szabad a múlton rágódni.


Én egy kiképző tanácsára rángattam folytón a kutyámat hónapokon át 10 éves koromban... Kutyasuliba történt és annyira lelkes lettem, hogy már-már jobban használtam az eszközt, mint a többi felnőtt... Kellett egy idő, mire leesett, hogy ez borzalmasan fájt a kutyámnak és eléggé összetörte a lelkét is...

2019. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Engem akkor is bánt ,hogy ezt tettem és nem tudok megszabadulni a bűntudattól.
2019. ápr. 8. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:
A bűntudatodtól nem fogsz megszabadulni amíg élsz de csak a jóindulatú emberek nehéz terhei ezek. A hibátlanok és a pszichopaták mentesülnek tőle.
2019. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!