Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet füvet adni a...

Miért nem lehet füvet adni a nyúlnak, ha egyszer a vadnyúl is azt eszi, mégse döglik meg?

Figyelt kérdés
Mert hát nem hiszem, hogy a vadnyúl szárítja magának a füvet, hanem frissen megeszi
2010. júl. 12. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:

ez egy nagy tévhit...

Nyugodtan adhatsz neki füvet:)

2010. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal a nyúl felfúvódik a vizes fűtől.
2010. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok!

Nekem évekig volt nyulam, volt amikor szedtem neki a füvet, volt amikor ő legelte magának a frisset, sose lett semmi baja:)

2010. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, a könyvekben az szerepel, hogy felfúvódik tőle.

Nekem volt két nyuszim is /egy házi és egy szobai/ és mindkettőt rendszeresen kivittem a kertbe legelni.


Évekig eléltek egészségesen, semmi bajuk nem volt!


Adj neki nyugodtan! Csak arra vigyázz, hogy ne legyen permetezve és mérgező növényekkel ne keveredjen!

2010. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert ezek már házinyulak, és ha nincsenek hozzászoktatva felfúvódhatnak tőle.
2010. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ács Levente válasza:
Hogyha szedel friss füvet akkor nem lesz semmi baja de akkor simán oda kell adni mert egy nap után bepenészedik és megdöglik a nyúl. De nyugotan adhatsz neki.
2012. jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Epp az a lenyeg nem etetem massal mint friss fuvel mindennap szedek neki pitypangfuvet tejesgaznak hivjuk errefele ezt szeretik a legjobban es a futol mikor levagod jobb ize lessz mintha csak tapot latott vola egesz eletebe
2012. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!