Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A lovakról milyen könyveket...

A lovakról milyen könyveket érdemes elolvasni?

Figyelt kérdés
A kicsit komolyabb könyvekre gondolok, amikben pl a felépítésüket, ideális tartási körülményeiket leírják, stb.
2008. nov. 20. 16:05
 1/4 anonim válasza:
Ha könyvet akarsz mindenképpen olvasni akkkor ajánlom Erdélyi Magdolna könyvét,Lovakról címmel,ebben nagyon sokminden benne van,de leginkább javaslom neked hogy tapasztalatok alapján cselekedj a lovas dolgokban!Kérdezz másokat,stb...a könyvek néha nagyon szakszerűek és egy egyszerű ember nem mindíg tudja azt megteremteni lovának amit a könyvekbe leírnak.:)
2008. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előttem válaszolóval: a lovas könyvek többsége sajnos használhatatlan, nem tudom, azért-e, mert olyan írja, aki még csak képen látott lovat, vagy azért, mert a fordítást végzi teljesen laikus... Sajnos nagyon kevés olyan könyv van forgalomban ma Magyarországon, amit valóban érdemes elolvasni...

Ami viszonylag megbízható, az a Lovasakadémia sorozat, bár abban sem szabad mindent készpénznek venni.

Gyerekkorom óta lovazok, versenyzek, tenyésztünk, oktatunk, van csaknem 30 saját lovunk, lovastanyánk... Ha tanács kell, írj privit, szívesen válaszolok, aztán eldöntöd, számodra használható-e, amit mondok.

Esetleg írd meg pontosan mi az, ami leginkább érdekel, majd átgondolom, hogy arról melyik könyvben van használható információ.

2008. nov. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem rengeteg lovas könyvem van és én mindkettő elötem szólóval egyetértek. Vannak lovas könyvek amik például téleg olvashatatlanok, de vannak amik jó. Ha mindenről átfogó könyvet szeretnél, én Konyhás István-A lovak világa című könyvet ajánlom. Ebben nem egy témát mond el részletesen hanem sok érdekes témakörbe kalauzol. Ezt a könyvet hogy ugy mondjam több könyvből szedték össze, így érdemes elolvasni. -legalábbis szerintem:)
2008. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 miki 2000 válasza:
van egy okyan könyv amit én nagyon szeretek az a neve hogy: A lovaglás kézikönyve abban sok mindent mergtuthatsz a lovásárlástol a fel nevelési a lovaglásig.
2012. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!