Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen kisállatot szeretnék...

Egy ilyen kisállatot szeretnék. Ehhez kell engedély?

Figyelt kérdés
Mindig is szerettem volna egy ilyen kismajmot: http://www.youtube.com/user/cutebreak#p/u/26/5NSRvJ6TK0w
2010. júl. 25. 19:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Miért kéne???
2010. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
dearanyos.D
2010. júl. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Legálisan nem lehet majmot tartani.
2010. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%

Én leszarnám hogy lehet-e vagy nem...nehogymá az állam szabja meg hogy milyen háziállatom lehet! Nemsokára már seggtörléshez is engedélyt kell kérni, lassan ott tartunk...


Ha lenne kapacitásom rá, én tartanék majmot, akinek meg nem tetszik, beveheti gyomorig.

2010. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van,azt ne szabja meg az állam,hogy milyen HÁZIállatom legyen.

De abba igenis beleszólhat,hogy milyen VADállatot lehet tartani!!Mert már ott tart a mai világ,hogy az emberek a VADállatokból is HÁZIállatot akarnak csinálni!!

Ezzel csak azt akarom mondani,hogy állatbarát ember nem tart otthon majmot,mosómedvét stb..Mert NEM háziállatok!!

2010. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg sztem itt az állat érdekében nem engedélyezett h emberek tartsák,mert nem sokan tudnának megfelelő körülményeket biztosítani neki,nem úgy mint pl egy kutyának...
2010. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

NEM tarthatsz majmot háziállatként.

Persze, aztán lassan ott tartunk, hogy a gazdag "kihaénnem" sznobok oroszlánnal őriztetik a házat... szülj vagy csinálj egy gyereket, az hasonlít ehhez a kismajomhoz míg kicsi és kb. ugyanannyi gondoskodást igényel... :-S

2010. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
rátámadhat a gazdára...
2010. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

ha felnő, és szexuálisan érett lesz, agresszív lehet a kedves kis állatból, és egy ilyen képes az ujjadat is leharapni.

és hálistennek tudtommal meg van tiltva, hogy vadállatokat lehessen tartani, vagy ha mégsem, veszett drága lehet.

2010. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

Nem minden majom VADállat, nézzetek kicsit utána...


Ha pedig felnő és zűrt csinál,az a gazda felelőssége.

2010. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!