Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok a szeretett...

Mit csináltok a szeretett háziállatotok ingóságaival, hagyatékával haláluk után?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. kutyánál, cicánál etető-, itatótálkára, fekhelyre, játékokra, nyakörvre, pórázra, esetleg ruhára, megmaradt eledelekre... vagy madarak esetén kalitkára, játékokra, megmaradt magra, kisemlősnél is ketrec, stb...

2020. júl. 1. 00:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Menhelynek adnam
2020. júl. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Par emléket persze meg hagynek
2020. júl. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
A következő állat fogja használni
2020. júl. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Nálam a következő állat örökli meg.
2020. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Még várok, kíváncsi vagyok, mások hogy vélekednek erről!

És ha valaki nem tud tovább gondoskodni állatról, mert olyanok lesznek az életkörülményei hamarosan? Tehát ha nem várható új állatka.

2020. júl. 1. 10:44
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Azon még ráérek gondolkodni, annyira nem vagyok öreg. :-)

De például megrepedt akváriumból floráriumot csináltam, egy régi egykori hordozókalitkát most fogok átfesteni és virágtartó lesz belőle valami olyan szobanövénynek, ami szép lelógatva. Nem én nem akarok már állatot tartani bennük, hanem ezek váltak alkalmatlanná állattartásra, és újrahasznosítom. Ami annyira elhasználódik, hogy állatnak nem lesz többé jó, az vagy kuka teljesen, vagy az újrahasznosítható részeit elteszem, vagy az egészet újragondolom más funkcióra. Ha én nem fogok tudni gondoskodni állatról, és lesz olyan cucc, ami még használható eredeti funkciójára, azt valószínűleg menhelynek vagy állatmentőknek adok majd. De ez még messze van.

2020. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem csak az öregségre gondoltam. Munkahely miatt, költözés, új életszakasz ami még nagyon bizonytalan... sokan albérletben egyáltalán nem tarthatnak állatot.
2020. júl. 1. 11:47
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Saját lakásomban élek, jó szakmám van. Legfeljebb valami súlyos baleset jöhetne.
2020. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

Szintén következő állat örökölte meg nálunk az ilyen dolgokat, de például mi a nyakörvet vagy eltettük, vagy ha rajta volt a kutyán, amikor elpusztult, akkor nem vettük le, hanem azzal együtt temettük el.



Mint állattartó, úgy vállalok állatot, hogy előre láthatólag gondoskodni tudjak róla élete végéig. Nem vagyok albérlő, de ha az lennék, addig keresnék, amíg nem találnék állatbarát lakást, végső esetben a családomra bíznám.


De tegyük fel még is olyan élethelyzetbe kerülök, hogy az említett dolgokra már nincs szükségem, és nincs következő használó sem.


Kaját menhelyre vinném, a tálakat újra felhasználnálnám, másnak adnám, eltenném, hátha jön egy vendég-állat, a ketreceket eladnám, a nagyon elhasznált játékok és egyéb használati tárgyakat kidobnám.


Emlékbe nem nagyon tennék el ilyesmit, ugyanis van másfajta tárgyi emlékem róla (tejfog, mancslenyomat stb.)

2020. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Eladnám a nagy részét de amihez nagyon ragaszkodok azt megtartom. Ha kevés táp van akkor keresek valakit aki ugyanolyan táppal etet ha sok van akkor odaadnám egy menhelynek
2020. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!