Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lepukkant a Fővárosi Állatkert?

Lepukkant a Fővárosi Állatkert?

Figyelt kérdés
6-7 éve jártam ott haverokkal, akkor egy vacak belépő szintű fényképezővel kattintgattam és ma hivatásosként úgy gondoltam, milyen érdekes lesz újra fotózni ugyanazokat a helyszíneket és állatokat. Legnagyobb megdöbbenésemre számtalan hely "átépítés miatt zárva", a ketrecekben közel nincs már annyi állat és vagy két tucat állatot egyáltalán nem láttam ma (nem elbújtak, a kenelek egyszerűen használaton kívül vannak). Több helyen óriási gaz van, néhol az állatok vize elképesztően algás, a sétányok több helyen csalánnal és egyéb gyomnövényekkel szegélyezettek. Egész nap olyan érzésem volt, mintha háztáji állatokat nézegetnék színpompás, egzotikus állatok helyett. Mit történt itt? Ez a járvány miatt van, vagy ennyire nincs pénz?

2020. aug. 15. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
fotózd le a majomházat
2020. aug. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi utánakérdeztünk egy ott dolgozónál, és ő mondta, hogy a járvány miatt még sok hely nem nyitott ki, illetve átrendezés alatt áll. Az meg, hogy az állatok elbújtak, nem értem, miért lenne az állatkert hibája: ebben a melegben teljesen érthető, hogy a tigris vagy a jegesmedve elbújik az árnyékba, ahol nem látják őket a látogatók.
2020. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Én pár hete jártam ott, akkor is hatalmas gaz volt sok helyen, meg tiszta pókháló volt minden a Varázshegy belsejében. A Biodóm építése miatt nem látható minden állat, a kért egy része teljesen le van zárva. Pechemre aznap a japánkert is le volt zárva rendezvény miatt. Pénz lehet, hogy a Biodóm építése miatt nincsen, már eddig is sokkal többe kerül, mint tervezték.
2020. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Én nem sokkal a vírus előtt jártam ott, nem tapasztaltam ilyesmit, amiket te, szerintem a vírus miatt lehet.
2020. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én is a vírusra gyanakodtam, csak rossz volt látni, mennyire elhanyagolódott ez a hely.


#2-nek: Ahogy a kérdésben is írtam, nem elbújtak az állatok, hanem sok kenelben úgy nő a gaz, hogy ott egyértelműen nincsenek állatok. Több helyen a kenel/kifutó ajtaja is nyitva volt, szóval itt nem a melegről van szó. No azért remélem sikerül összeszedni magukat, biztosan nehéz helyzetben vannak most.

2020. aug. 15. 19:17
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Az egész ország az
2020. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem a facebook oldalára írod meg a kertnek. Akkor választ is kapnál. Így csak felesleges méltatlankodás és senki nem fog tudni valós választ adni miért? Azért annyit megjegyzek, hogy az állatkertben jártál nem a cirkuszba valtottál belépőt. Itt az allatok nem produkálják magukat egész nap. Ha meleg van pihennek, elbújnak.
2020. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyrészt nem akarok másokat elriasztani azzal, hogy negatív véleményt írok FB-ra, így is van elég gondjuk szerencsétleneknek a vírus miatt, másrészt meg harmadszor írom le, hogy NEM ELBÚJTAK AZ ÁLLATOK, HANEM ÜRESEK A KETRECEK! Több kifutó ajtaja nyitva volt, be tudsz menni, ha akarsz oda, ahol állatoknak kellene lennie.
2020. aug. 15. 19:54
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha tudod, hogy van elég gondjuk "szerencsétleneknek", ráadásul tudod is, hogy a vírus miatt, akkor nem értem a kérdésed. :)
2020. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Mert ezt szerinted nem olvassa senki? Ezzel nem riasztod el a latogatókat? Ott lehet válaszolnának és kiderülne a valós ok. Amúgy kétlem, hogy üresek lettek volna a kifutók. Valami véletlen dologba futhattál bele.
2020. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!