Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan szavazna egy állatos...

Ki hogyan szavazna egy állatos fotójátékban?

Figyelt kérdés
Ha leszavazok egy képet, mert nem tetszik a minősége, akkor állatgyűlölő vagyok?
2008. dec. 2. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. :) Én sem arra szavaznék, ami nem tetszik. :) Ettől még szeretheti az ember az állatokak. Az a barom, aki ez alapján ilyet állít!!!

(de hogy jön össze az állatgyűlölet a képnemtetszéssel???)

2008. dec. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem tudom mire gondolsz. Én sokszor pályáztam már ilyen játékon, és igenis lepontoztam egy szar minőségű képet, függetlenül attól, hogy nekem minden állat egyformán szép és aranyos, és imádom őket. Tessék megtanulni fotózni vagy akkor ne játszon az illető ilyen játékot. Ráadásul az a pályázat olyan volt, hogy szimpátia alapján ment a szavazás, szóval kinek volt több ismerőse, és miután én kommenteltem, hogy nem épp kifogástalan minőségű a kép, az enyémet húzták lefelé rosszindulatból. Ami persze klasszisokkal jobb volt. Úgyhogy én nem is pályázok ilyeneken, ahol az értékelés nem objektív.
2008. dec. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az Háziállat.hu oldalról beszélek, és nem tudom szabad-e megsértenem a fotójátékban a kis állatkákat azzal, ha lepontozom, mert nem tetszik a kép. Sokan úgy gondolják, hogy ez az oldal nem arról szól. Lehet, hogy nem itt kellene megkérdeznem, hogy miről szól, de nem nagyon halmoznak el válasszal:), ha bármit is kérdeznék.

Kösz a gyors választ:)

2008. dec. 2. 10:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd, én úgy gondolom, hogy a gazdi a saját állatkáját tiszteli meg azzal, hogy jó minőségű képet készít róla, és az ő igénytelensége, ha erre nem szán időt, hogy rendesen beállítsa, még akkor is, ha izgő-mozgó állatról van szó, el lehet kapni a pillanatot, a leg-amatőrebb fényképezőgéppel is lehet profi fotót készíteni.


Igen, én is lehúzom a gyenge minőségű képeket, ugyanis ez egy FOTÓ-játék, és nem ÁLLATSZÉPSÉG-verseny. Tehát fontos a fotó minősége, csodálom, ha az oldal szerkesztői ilyen szempontok alapján nem szelektálnak, és bent hagynak homályos, elmosódott, kiégett, sötét, zajos... stb. fotókat.


Igen, ismerem az oldalt, én is töltöttem már fel többször is, akik lehúzzák a jó minőségű fotókat, azok magukat minősítik.


Attól én még imádom az állatokat, 5 papagájom van, sőt, kezdő hobbitenyésztő is vagyok részben. Úgyhogy rám senki nem mondhatja, hogy nem szeretem az állatokat (jó, a szúnyogokat csak addig szeretem, míg össze nem csípnek), csak egyszerűen én figyelembe veszem, hogy fotójátékról van szó, és ha nem tudok jó képet készíteni, inkább nem is küldök addig, míg nem sikerül.

2008. dec. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Helló, én is arról beszéltem:S
2008. dec. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, csak Te közben hamarább küldted a választ, valószínűleg.:)Örülök, hogy az eddigi válaszokból ítélve nem vagyok egyedül, akinek egy fotójátékon a kép minősége is számít.:)
2008. dec. 2. 11:35
 7/7 anonim válasza:

Szia!Én szerintem attól még, hogy leszavazod a képet attól még nem vagy állatgyűlölő!!!:)

Én is így vagyok vele!!!:D

2009. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!