Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hány átlagos nő kellene hogy...

Hány átlagos nő kellene hogy egy kifejlett hímcsimpánzt megölhessenek puszta kézzel?

Figyelt kérdés

2022. jan. 7. 12:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
19%
Attól függ, hogy az átlagos nőn mit értünk, mertha, mondjuk Varga Judit-ot, akkor belőle 1 is elég lenne, mig mondjuk Szabó Timeának minimum egy Kunhalmi Ágnes kellene, de persze ez attól is függ, hogy épp reggeli előtt, vagy után vannak-e.
2022. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
50%
1-es, neked mindenről AZ jut eszedbe! :-)
2022. jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem 5-6 legalább, ha talán le tudnák fogni a végtagjait, de lehet hogy végtagonként két nő lenne erre csak képes. Sőt.
2022. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%

Puszta kezzel szerintem erős és gyors ferfiból is kéne 3, a csimpánz nagyon durva.

Nőből én is az 5-6-ra tippelek.

De valószínűleg igy is lenne súlyos serüles vagy áldozat az emberek között.

2022. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja, itt a kommentekben írják, hogy brutálisan erős a markolása, meg hát harap is, ugye. https://www.youtube.com/watch?v=bkcHhpDPsTk
2022. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen baromság hogy juthat az eszedbe???
2022. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagyon tudna 6-8 ember sem legyőzni egy kifejlett hím csimpánzt. Csányi Vilmos írta valahol, hogy az ember nem igazán agresszív, legalábbis csimpánzokkal összehasonlításban. Azt mondta, hogy ha csimpánzokat összezárnának egy buszban, garantáltan egy csimpánz sem maradna életben. Ebből kiindulva szerintem esélytelen egy (kettő, pár, sok) ember akár egyetlen csimpánzzal szemben is, mivel a csimpánz nemes egyszerűséggel széttépné az összeset... Az más kérdés persze, hogy kötelekkel, kövekkel, stratégiával felfegyverkezve már lenne esélye az embereknek.
2022. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Ember puszta kézzel nem tud megölni egy csimpánzt, akárhányan is vannak.

Egyszer láttam egy műsort a tv-ben ilyen tragédiákról szólt és az egyik sztori az volt, hogy egy megvadult csimpánz betévedt egy szülinapi partira és ott széttépte az embereket. A néhány túlélő meg maradandó sérüléseket szerzett (pl:az egyiknek nem volt orra mert leharapta a majom). Valakinek sikerült kihívni a rendőrséget azok lelőtték a majmot, csak így tudtak megmenekülni.

2022. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

8

Ugyanazt írtuk kábé, ugyanakkor. :)

2022. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Már miért ne lehetne? Akár folytás álltal, de a megvakítás is opció lehet a cél elérésében.
2022. jan. 7. 13:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!