Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A csótány tud repülni?

A csótány tud repülni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 17. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondhatok,hogy még soha nem láttam repülő csótányt...de ki tudja?
2008. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
89%
tapasztalatból mondom: ha eldobod repül...egy ideig...:D:D
2008. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
bogár, kitin páncélja van, de neki azt hiszem összenőtt. Nem tud repülni ő, csak az a ráhasonlító hülye lisztbogár.
2008. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Európában előforduló csótányok nem tudnak reülni, de ha esetleg pl Indonéziából írsz, akkor ott megesik, hogy szárnyra kapnak ezek a jószágok :)
2008. dec. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem számomra az lenne a teteje mindennek, hogyha még repülnének is. Nem elég, hogy rohannak, mint az állat, de még repüljön is? Neee... :-)

Amúgy ha már csótányok, nem tudom, tudtáktok-e, de ugye nagyon érzékeny a légmozgásra, ha nyúlsz felé, azt is megérzi, mert tolod magad előtt a levegőt - még ha azt gondolod is, hogy nem. Ekkor elszalad. Azonban ha egy működő porszívót tartasz felé, akkor az meg ugye szív, és ellentétes a légmozgás, így a cső felé fog igyekezni. Ez nem az én találmányom, a Discovery-n láttam egy műsort erről. Én még sosem próbáltam, hál istennek nincsenek ilyen háziállataim, viszont aki abban az "áldott" helyzetben van, hogy lehetősége van tesztelni a dolgot, az majd írja le a tapasztalatait :-)

2008. dec. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Indiából írok, itt nem ritka a csótány. Errefelé gyakran látni 5-6 centis csótányokat, azok nem repülnek, de tudtommal néhány kisebb fajta tud repülni. Viszont ugrani már láttam a nagy dögöt is, grrr. De nem élte túl >-]
2008. dec. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Hogyne tudna!! Még szárnya is van neki!!!!:-))
2008. dec. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
32%
Há persze még mérge is van annak a dögnek xD
2010. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
25%
ezen k,rvajóóóót röhögtem, MÉÉG ILYEEEEEEEEET
2010. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik igen, de Európába nem hiszem hogy van.
2011. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!