Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egyháziállatot,...

Szeretnék egyháziállatot, mert egyedül érzem magam a lakásban. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Ne legyen büdös,ne legyen zajos, ne kelljen vele sokat foglalkozni (értsd: ganézás), ne legyen gusztustalan, ne romboljon, de azért legyen rahaszkodó (ne úgy mint egy döglött hal), és ne kerüljön sokba.
2022. okt. 7. 09:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Valamit valamiert. Vagy lesz allatod es akkor bevallalod, hogy takaritasz utana,eteted es foglalkozol vele, vagy akkor nem lesz.

Nincs olyan allat, amivel ne kene torodni, ne kene takaritani utana, nem is ertem, hogyan gondolod ezt.

2022. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11. Nem azt írtam, hogy ne kelljen takarítani utána, hanem hogy ne minden nap kelljen a húgyszagú almot vagy szénát kivasvillázni!
2022. okt. 7. 14:02
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Hat pedig a szabadon tarthato allatok, azok kb a nyul, macska, vadaszgoreny, kutya, esetleg a tengerimalac, de ok sokszor inkabb jobb szeretnek bujkalni.

Ezek utan pedig nemhogy napi egyszer, de inkabb tobbszor kell takaritani, legalabbis az almot macska eseten tutira, meg a nyuszi ugye elofordulhat, hogy nem szobatiszta, malacok se, tehat azt is. Gorenyeknel nem tudom mi a helyzet, de gondolom ok se feltetlenul szobatisztak.

Es akkor ezen kivul ugye naponta porszivozni is kell kulonben el fog arasztani a szor. Felmosni se art heti tobbszor.

A kutyat meg setaltatni kell napi tobbszor.

2022. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Kutyár biztos nem tartanék lakásban soha.
2022. okt. 7. 14:52
 15/19 A kérdező kommentje:
*t
2022. okt. 7. 14:52
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen állat nincs!
2022. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Komodói varánusz?
2022. okt. 7. 18:22
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én amit szívesen szoktam ajánlani mint kezdő és viszonylag kevés törődést igénylő állat az a leopárdgekkó.

De ilyen hozzáállással ne vegyél magadhoz élő állatot kérlek. Egy állat idő,pénz és energia befektetést igényel,te ezek közül kb mindhármat kilőtted kapásból,ilyen helyzetben ne vegyél magadhoz semmiféle állatot.

Inkább próbálkozz szobanövényekkel(bár azok meg földesek)

2022. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Talán a tyúk vagy a galamb a megfelelő számodra!


A tyúk el tud kapirgálni a kertben ha esetleg elfelejtenél kaját adni nekik.


A galamboknál érdemes az ajtót nem becsukni így el tudnak menekülni ha gáz van vagy ételt ketesni maguknak!(de ajánlott beszoktatni őket különben soha nem jönnek vissza!)


Egyik sem igényel sok törödést naponta egyszer azért ajánlott őket megetetni.tyúkoknál 2 ször ha be akarod zárni őket!

2022. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!