Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik háziállat/állatok...

Melyik háziállat/állatok fenntartása viszonylag olcsó?

Figyelt kérdés
2022. dec. 9. 07:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem érzed magad anyagilag kellően stabilnak, tényleg inkább még várj vele. Akármikor jöhet egy váratlan betegség, szükség lehet egy műtétre adott esetben. Mi egy egyszerű házimacskára vagy egy olyan kutyára aki rengeteg maradék ételt kapott is költöttünk vagyonokat, és itt nem csak a kiindulási összegre gondolok (alom, alomláda, tálak, kaparó, alvó hely, játékok, táp, eledel, oltások, ivartalanítás, féreghajtó, kullancs/bolha irtó stb…)

Teljesen váratlanul volt szükség egyik napról a másikra műtétre, akkor 1-2 nap munkából is kiesett állatorvos miatt, aztán x ideig nem kellene felügyelet nélkül hagyni, ráadásul műtétek után nem is ehet akármit, gyógyszerre is kell költeni…


Talán amivel tényleg nem volt különösebb probléma azok a halak voltak nekünk is, de mindenképp számolj utána ott is a költségeknek!

2022. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a tengerimalac. Vagy hörcsög.
2022. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

*10:45

Am. viccet félretéve tudsz tartani ugrópókot. A ház körül befogod és egy szimpatikus műanyag edényben tarthatod. Muslicával tudod etetni.

Pici, de elég vizuális, látod, ahogy rádnéz, elég aranyosak. Kiveheted, egy asztalon nézheted, ahogy felfedeő útra indul.


Pár ezer ft költség lehet max, ha veszel egy új edényt, meg egy muslica kolóniát. Kell egy puha ecset, hogy terelgetni tudd.


Napos időben rengetegszer látok ilyet a házfalon, de lehet találsz valami tenyésztőt is.

2022. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
13# Nem teljesen viccből írtam a pókot. Nálunk van egy jó pár, szeretnek beköltözni a virágok közé, és ha olyan helyen van, hogy nem zavarnak, hagyom őket. Legalább megfogdossák a virágföldből kikelő tőzeglegyeket (sok a szobanövényem). Volt egy kis hasznos-szorgalmas, amelyiknek még nevet is adtam. :)
2022. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Hovarju ***** válasza:
botsáska
2022. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Relatív hogy mi olcsó. Minimálbérhez képest semmi nem olcsó, marad a pók a sarokban.
2022. dec. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
Ha olyan állatot szeretnél, amivel érdemben is lehet foglalkozni és valóban kontaktál veled, akkor legyél ideiglenes. Amikről tudok, hogy van mentésük és lehet ilyen kondíciókkal befogadni az a tengerimalac, nyúl, hörcsög, kutya és macska. Alap felszereléseket, állatorvosi kezeléseket biztosítják, a kaja meg megegyezés kérdése.
2022. dec. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nekem halaim vannak igazabol megvan a kezdeti osszeg hogy akvarium kaja diszek a diszek alatt a novenyeket meg az ilyeneket ertem
2023. jan. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!