Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen labrador kutyás karácso...

Milyen labrador kutyás karácsonyi ajándékok vannak, amik aranyosak?

Figyelt kérdés
Labradoros naptárt anyukámnak már vettem, most apukám következne. Neki is labradoros ajándékot szeretnék. Labrador kutyánk van és azért. Labradoros bögrére gondoltam, de hátha van valakinek jobb ötlete.

2022. dec. 9. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
labladolos alsó gatya
2022. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kb minden, amit lehet egyedi mintákkal díszíteni, az lehet labradoros is. Takaró, párna, törülköző, póló, pulóver, zokni, tornazsák/hátizsák, sapka. De valószínűleg bármilyen más, hasonló anyagra hímeznek/nyomnak neked mintát, ha szeretnél. Egyedi lehet még a fába égetett vagy gravírozott minta is (pl nálunk gravírozott baltanyelet kapott ismerős), de szokás ezt sörnyitóval, vágódeszkával, alátétekkel is csinálni. Hasonló lehet még az egyedi kulcstartó, fotóalbum is, de utóbbi elég hasonló a naptárhoz. Kutyás eszközök nem jöttek szóba?

Póráz/nyakörv, biléta, vagy kutya-gazdi ruha? Esetleg kutyaruha, amin van hímzés (mi esőkabátot használunk néha, mert nagy esőben könnyebb feladni rá, mint megszáritani a bundáját)?

Szerintem egy bögre iszonyat basic és elcsépelt ajándék, de te ismered a szüleidet, hogy örülnének-e neki. Ami még most a végén eszembe jutott: söröskorsó a bögre helyett vagy telefontok labradoros mintával.

2022. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!