Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a halott kiskuty...

Mit csináljak a halott kiskutyám testével?

Figyelt kérdés
Szerettem volna, ha a kertben lel örök nyugalomra. Próbáltam kiásni a földet, de annyira fagyos, hogy lehetetlen. Mit tegyek?

2023. febr. 16. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Csákányod nincs? Valamivel próbálkozz, ha nem a kertbe ásod el csak bánni fogod később.

Esetleg próbálj meg vizet forralni és öntsd arra a területre, hogy felolvassza.

2023. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Forróvíz, utána ásni. Egy próbát megér!
2023. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

Gyújts tüzet ott, ahol ásni akarsz.

Ha kivitelezhető, persze.

Vagy beteszed szegényt becsomagolva a fagyasztóba addig, amíg ki nem enged a talaj.

2023. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Hamvasztasd el és akkor urnában el lehet temetni később, addig otthon lesz veled.
2023. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Csákány. Persze ha előtte utánajártál, hogy pontosan hova akarod temetni, és oda szabad-e, mert ugyebár nem lehet akárhova és akárhogy.
2023. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Őszinte részvétem. Hamvasztás után urnában akár mindörökre veled lehet (persze, amíg te is élsz - merthogy te sem vagy örök, ahogy egyikünk sem, én sem, és itt senki sem.)
2023. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

#8 Mondjuk a Dunába sem szórhatnak.

Amúgy komolyan semelyik kisállattartó nincsen tisztában a lehetőségekkel és szabályokkal, ami a tetemet illeti???!!!

2023. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennyi beteg, érzéketlen bármit! Nem tudom, hol laksz, de itt már csak éjjel fagy meg a föld.

Múlt héten nekem egy csirkét kellett elásnom a fagyos földbe. Az első 10 centit volt csak nehéz felmérni, utána már nem volt fagyos.

Ezen a héten már sokkal jobb idő van, szinte tavasz! El tudod ásni! Annyi nem fagyos!

2023. febr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!